Gaziantep Klimacılar

Gaziantep Klimacılar arasında En İyisi ile Tanışın

Gaziantep Klimacılar arasında En İyisi ile Tanışın

 

Klimalarınızın arızalanması ya da teknik servis ihtiyaçlarını karşılanması için deneyimli ve profesyonel bir firmaya ihtiyaç vardır. Çünkü klimalar oldukça hassas olan makinelerdir, ayrıca son teknoloji ile üretildikleri için kesinlikle deneyimli ve bilir kişilere emanet edilmesi gerekir. Gaziantep Klimacılar arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız, her türlü markaya ait olan klimalarınızın bakım ve onarımları için hizmet vermektedir. Bunlarla birlikte montaj gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Klimalar nasıl çalışır;

Klimalar elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. İklimlendirme cihazı olarak bilinen klimaların genel olarak elektriği ısıya çevirdiği söylenir. Ancak bu doğru değildir. Klimalar dışarıdan aldığı havayı temizleyerek ve ısıtarak ya da soğutarak dışarıya vermektedir. Buna göre klimalar hava üretmez, ortamda bulunan havayı kullanarak ısıtma ya da soğutma işlemi gerçekleştirir.

Klimalar iki ünite şeklinde bulunur. Dış ünite ve iç ünite olarak adlandırılır. Bunlardan dış ünite dışarıdaki havanın içeri çekilmesini sağlar. İç ünite ise emilen havanın yoğunlaşarak soğumasının ya da ısınmasını sağlar. Klimaların kaliteli ve verimli olarak çalışabilmesi genel olarak dışarıdaki havaya bağlıdır. Marka bu alanda önemli olsa da dışarıdaki havanın etkisi büyüktür. Yani dışarıda hava ne kadar sıcak ise klimalar o kadar çok havayı soğutmaya çalışacaktır. Aynı şekilde dışarıdaki hava ne kadar soğuk ise klimalar o kadar çok havayı ısıtmaya çalışacaktır. Bu nedenle klimalarınızı uzun ömürlü olarak kullanabilmek için ayarlamanız gereken derece ortalama olarak 23’tür.

23 dereceye ayarlanan klimalar sayesinde hastalanma riskinizi önelmiş olursunuz. Bu sayede klimanızı sürekli ayarlamak zorunda kalmazsınız ve ısı değişimlerinden etkilenmezsiniz. Klima çalışırken yani ısıtma ya da soğutma işlemi yaparken fan motorlarını ve kompresörleri kullanmaktadır. Elektrik enerjini harcaması bu sayede mümkün olur. Bu nedenle cihazın büyük olması klimanın çalışmasını etkilemez. Yalnızca bulunan ortamın büyüklüğü ile alakalıdır. Bu nedenle daha çok ısıtmak için büyük klima almak yanlış olacaktır.

Klimalarınızdan tam verim alabilmeniz için bulunduğunuz ortamın büyüklüğüne göre bir boyut seçmeniz gerekir. Gaziantep klimacılar arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamızdan bu alanda destek isteyebilirsiniz.

Kalite ve güvenin adresi;

Firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve bu nedenle alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Sürekli olarak klima alanında yapılan yenilikleri takip etmekte ve kendini sürekli geliştirmektedir. Bu nedenle Gaziantep Klimacılar arasında en yenilikçi firma unvanını almaya hak kazanmıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde sahip olduğu müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Kendisi ile birlikte personellerinin gelişimlerine de önem vermekte ve her türlü eğitimi almalarını sağlamaktadır. Bu sayede klimalarınız için doğru ve kalıcı çözümler üretir. Güler yüzlü personel ekibi ile birlikte hizmet veren firmamız, montaj, bakım, onarım eve tamir sırasında gerekli olan tüm işlemleri sizler bildirir. Ayrıca klimalarınızı nasıl doğru kullanacağınız konusunda da bilgilendirmeler yapar. Bu sayede firmamızı tercih ederek klimalarınızı güvenilir ellere emanet edersiniz ve neye para verdiğinin bilincinde olursunuz.

Gaziantep Klimacılar arasında en iyisi olma hedefi doğrultusunda ilerleyen firmamız, tüm markalara ait olan klimalarınızın ihtiyaçlarını en kısa sürede giderir ve sizlerin mağdur olmasını önler. Bununla birlikte uygun fiyatlar da sunar ve maliyetlerinizin de azalmasına katkıda bulunur.

Klima bakımı ve firmamızın önemi;

Klimaların içinde bulunan soğutucu gazın, mevsim basınçlarına göre ayarlanması gerekir. Aynı zamanda filtrede biriken kir ve tozlar klimalarınızda tahribata neden olur. Aynı şekilde klimaların dış yüzeylerinde de kullanıma bağlı olarak tahribatlar meydana gelebilir. Bu durum onucunda klima bakımlarınızı yılda iki kez yaptırmanız gerekir. Özellikle yaz ve kış mevsimlerine gelmeden bu bakımların yapılması, klimalarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir.

Gaziantep Klimacılar arasında en yetkili olan firmamız, gerekli olan tüm sertifikalara sahiptir. Bu nedenle her markaya ait olan klima bakımlarını ve onarımlarını yapabilmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların verimlerinin ve enerji harcamasının artacağının bilincinde olan firmamız, kişiye özel hizmet sunar. Yani firmamızdan bir kez bakım yaptırdığınızda kayıt altına alırsınız. Periyodik bakım dönemlerinde ise firmamızın yetkilileri tarafından bilgilendirilirsiniz. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizlerde klimalarınız için bakım, yer değiştirme, onarım, montaj, servis, sökme ve takma, arızalar, klima ve yedek parçalarının satışı için firmamızdan destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA