Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi

Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi

Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi

 

Mitsubishi Klima, İklimsa adı altında Türkiye’de hizmet vermekte olan bir firmadır. Klima üretimi ve satışı üzerine hizmet sunan firma, 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve tüm Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır. Maksimum hizmet prensibi ile çalışan firma, üretimlerinde son teknolojiyi kullanmakta ve Türkiye’yi teknoloji ile buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini son derece önemseyen firma, İstanbul’daki satış ofisleri ile birlikte Mitsubishi internet adresi üzerinden de satış yapmaktadır. Geniş bir servis ağına sahiptir ve tüm Türkiye genelinde servis noktaları bulunmaktadır. Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi de bu noktalardan biridir. Mitsubishi, insana ve çevreye zarar vermeyen doğa dostu ürünler sunmaktadır. Klima satış ve servisi hizmetlerinde hızlı ve sonuç odaklı çözümler üretmektedir. İleri teknoloji ile üretilen klimaları takip ederek, bu teknolojileri kendi üretimlerinde de kullanmaktadır.

İklimsa, Mistsubishi Heavy markasının Türkiye distribütörüdür. Son 5 yılda kazanmış olduğu Türkiye 5.’liği ve Türkiye 3.’lüğü ile kendisini kanıtlamıştır. Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi ise Mitsubishi markalı olan tüm klimalarınız için ikinci el satış, servis, danışmanlık gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız, klimalarınız için uzman teknik servis hizmeti sunmakta ve her türlü ihtiyacınız için en iyi çözüm ortağınız olmaktadır.

Mitsubishi klimaları için genel olarak görülen arızalar ve bunların çözümleri nelerdir;

Mitsubishi markalı olan klimalarında en çok görülen arızaları aşağıdaki şekilde özetlemek mümkündür. Bu arızalar için pratik çözümler de yine aşağıda verilmektedir. Bu sayede basit arızaların nedenlerini kendiniz bulabilir ve çözüm üretebilirsiniz.

 

  • Klimanın kendi kendine açılıp kapanması sorunu;
  • Haftalık zamanlayıcının ayarlı olup olmadığını kontrol edin. Ayarlı değilse hemen Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi firmamızı arayın ve profesyonel hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanın.

Firmamız, Gaziantep ve ilçelerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamız aracılığı ile Mitubishi markalı olan tüm klimalarınız için bakım, onarım, teknik servis ve yedek parça gibi hizmetle alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA