Gaziantep Northair Klima Servisi

Gaziantep Northair Klima Servisi

Gaziantep Northair Klima Servisi

 

Northair, Mısır’da kurulan ve burada üretimi gerçekleştirilen bir markadır. Bu bölgede yaşayan insanların yaz aylarındaki soğutma istekleri göz önüne alınarak üretilen Northair markalı klimalar, yüksek kapasite ve verimlilikte çalışmaktadır. Klima alırken bulunduğunuz yer ve odanızın konumu oldukça önemlidir. Kapasiteye göre klima almanız, daha verimli ve daha uzun ömürlü çalışan klimalar anlamına gelmektedir. Mısır’da üretimi yapılan bu klimaların satış ve servis kanalı oldukça geniştir. Markanın en kaliteli teknik servis hizmetini sunan kanallarından biri de Gaziantep Northair Klima Servisi firmasıdır. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve uzun yıllardan beri teknik servis hizmeti sunmaktan onur duymaktadır.

Klima nasıl seçilmelidir;

Gaziantep Northair Klima Servisi ile doğru klima tercihi yapabilirsiniz;

Gaziantep Northair Klima Servisi, tüm personellerinin deneyimli ve alanında uzman olmasına zen göstermektedir. Bununla birlikte gelişen klima teknolojisi ile ilgili tüm eğitimlerin alınmasını sağlar. Bu sayede klima tercihlerinizi yaparken firmamızdan en iyi bili desteğini alabilir, bulunduğunuz yer için doğru klima tercihleri yaparak çok daha ekonomik ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Firmamız Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunmaktadır. Teknik destek hattımız üzerinden bizlere istediğiniz saat ve istediğiniz gün ulaşabilirsiniz. Mevcut klimalarınız için teknik servis desteği ile birlikte satın almayı düşündüğünüz klimalar için de bilgi alabilirsiniz. Çünkü firmamızda ikinci el klima satışları da yapılmaktadır ve personellerimiz tüm klima markaları hakkında detaylı bilgi sahibidir. İsterseniz klimalarınızı bizlerden satın alarak, istediğiniz üst modellerdeki klimalara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte ücretsiz keşif ve montaj hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi kapıda ödeme seçeneğimiz ile isterseniz nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile yapabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA