Gaziantep Profilo Klima Servisi

Gaziantep Profilo Klima Servisi

Gaziantep Profilo Klima Servisi

 

1976 yılında kurulan Profilo, Türkiye’nin lider elektronik üreticilerinden biridir. Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Profilo, 1995 yılında BHS ev aletleri sanayi bünyesine katılarak dünyaya açılmıştır. Türkiye genelinde 1200’den fazla satış kanalına sahip olan marka, en geniş satış ve servis ağına sahip olan lider firmalarından biridir. Profilo’nun küçük ev aletleri, klimalar, su ısıtıcıları, elektrikli süpürgeler, beyaz eşya ve ankastre cihazlardan oluşan büyük bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu ürünlerden küçük ev aletlerinin tamamı ithaldir ancak bazı aletlerin üretimlerini yerli olarak gerçekleştirmektedir. Profilo’nun öne çıkan özelliği son teknolojiyi en sade hali ile ve kolay kullanımla sunmasıdır. Türk halkının beyaz eşya kullanım tercihlerine göre üretimlerini gerçekleştiren marka, oldukça dayanıklı ürünlere sahiptir. Türkiye’deki en köklü teknik servislerinden biri de Gaziantep Profilo Klima Servisi firmasıdır. Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtlerde 7/24 yanınızda olmaktan onur duymaktadır.

Profilo klimaların özellikleri nelerdir;

Gaziantep Profilo Klima Servisi ile klimanız güvenilir ellerde;

Gaziantep Profilo Klima Servisi, Profilo markalı klimalarınız için bakım, onarım, yedek parça, montaj ve yedek parça gibi teknik servis hizmetlerini sunmakta olan köklü bir firmadır. Firmamız, her bir kendi alanında deneyimli olan personellerden oluşur. Bu sayede sizlere klimalarınız için profesyonel ve kaliteli hizmet sunabilmektedir. Firmamızdan teknik servis desteği alabilmek için telefon numaralarımızı kullanarak arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Ta donanımlı olan mobil araçlarımız bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşacak ve klimalarınız için kalıcı çözümler üretecektir.

Firmamız, Profilo markasına ait olan klimalarınız için sunduğu teknik servis hizmetinde gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir. Bununla birlikte uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Bu kalitesini ise almış olduğu sertifikalar ile kanıtlamaktadır. Sizler de bütün bu hizmetlerden faydalanabilmek için hemen firmamızdan destek isteyebilir, klimalarınızı güvenilir ellere emanet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA