Gaziantep Rubenis Klima Servisi

Gaziantep Rubenis Klima Servisi

Gaziantep Rubenis Klima Servisi

 

Rubenis 1080 yılından kurulmuş olan köklü bir firmadır. Klimaların satış ve servisi alanında hizmet veren marka, dünyada ve Türkiye’de isim yapmış firmalardan biridir. Rubenis’in uluslararası alanda pek çok kalite belgesi bulunmaktadır. Rubenis markası klimalar ile birlikte gıda, spor, vantilatör ve kırtasiye alanlarında da hizmet vermektedir. İsim yapmaya ve disiplinli çalışmaya özen gösteren firma, pek çok ülkede faaliyet göstermektedir. Sunduğu kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti politikası ile Türkiye’nin sayılı firmalarından biri olan marka, klima alanında geniş ürün yelpazesine sahiptir. Gaziantep Rubenis Klima Servisi, markanın en önemli teknik servislerinden biridir. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve tüm semtlerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Rubenis markalı klimalarınız için montaj, bakım, onarım, yedek parça ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri alabilirsiniz.

Rubenis klimaların özellikleri nelerdir;

Rubenis klima modelleri nelerdir;

Bu markaya ait pek çok klima çeşidi bulunmaktadır. Bu klimalar bulunduğunuz ortama göre farklılık göstermektedir. Rubenis’in sahip olduğu klima modellerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

Markanın en çok kullanılan klima modellerini ise şu şekilde belirtebiliriz; RB AC 9 split tipi klima, RB AC 12 split tipi klima, RB AC 18 split tipi klima ve RB AC 24 split tipi klima.

Gaziantep Rubenis Klima Servisi ile montajınızı profesyonel yaptırın;

Bir klimanın doğru ve verimli çalışabilmesi için doğru yere ve doğru şekilde monte edilmesi gerekir. Montaj hataları, klimaların daha kısa ömürlü olmasına ve zamanla arıza çıkarmasına neden olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre klimalardaki yaşanan arızaların çok büyük bir kısmı montaj hataları yüzünden olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için klima montajlarınız ve keşifler için profesyonel bir firmadan destek almanız gerekir. Gaziantep Rubenis Klima Servisi, sizlere montaj ve keşif alanında profesyonel destek sunabilen en kaliteli firmalardan biridir. Firmamızın tüm personeli, montaj ve keşif için gerekli olan tüm bilgiler alanında gerekli eğitimleri almıştır.

Her biri kendi alanında uzman olan personellerimiz, klimalarınız için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sırasında klimanızın nereye monte edileceği belirlenir. Bu hizmet sırasında almak istediğiniz klima modeli için de bilgi alabilirsiniz. Çünkü alacağınız klimanın bulunacağı odaya uygun kapasitede olması gerekir. Personellerimiz sizlere bu konuda gerekli olan tüm bilgiye verecektir.

Montaj hizmeti sırasında ise klimalarınızın iç ve dış üniteleri eksiksiz ve kusursuz şekilde monte edilir. Yer değiştirme için de firmamızdan destek alabilirsiniz. Klimanızın bulunduğu odayı değiştirmek için sizlere en detaylı bilgiyi ve uzman desteği firmamız sağlayacaktır. Montaj sırasında tüm işlemleri detaylı bir şekilde yapılacak ve doğru kullanım için gerekli olan tüm bilgiler tarafınıza iletilecektir. Bu sayede klimalarınızı çok daha verimli olarak kullanabilir, çok daha düşük elektrik faturaları elde edebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA