Gaziantep Sanyo Klima Servisi

Gaziantep Sanyo Klima Servisi

Gaziantep Sanyo Klima Servisi

 

1947 yılında kurulmuş olan Sanyo, köklü bir geçmişe sahip olan Japon elektronik firmasıdır. Japonya’nın Osaka şehrinde faaliyet gösteren firma, merkezi bir Fortune 500 elektronik şirketidir. İsmi ‘3 Okyanus’ olarak adlandırılan firma, iş yaratma konusundaki kararlılığını Hint, Pasifik ve Atlantik okyanusları ile belirtmekte ve şirketin 3 temel varlığını bunlarla özleştirmektedir.

Okyanusların temsil ettiği bu 3 temel varlık;

Sanyo, özellikle Amerika’ya yönelik yaptığı faaliyetler ile dünyaya ismini duyurarak, elektronik alanında boy gösteren önemli firmalar arasına ismini yazdırmıştır. ABD’de verdiği hizmetler ile 1 numaralı Japon TV markası olan Sanyo, televizyon ürünlerinin yanı sıra ürettiği çok sayıda elektronik eşya ile müşterilerine üstün kalitede hizmet sağlamaktadır. Sanyo, üretimine ilk olarak bisiklet lambası ile başlamış, ardından bu alanda göstermiş olduğu uzmanlığı beyaz eşya sektörüne taşımıştır. Özellikle klima ve kombi ürünlerinde müşterilerinin istedikleri doğrultusunda hareket ederek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni üretim yaparak çeşitli başarılara imza atmıştır. Dünyaya açılma eğilimini, tüm dünyaya suları uzanan 3 okyanus ile ifade eden Sanyo, Türkiye pazarında da kalite hizmetler sunarak yer edinmiş ve burada açtığı çok sayıda teknik servis firmaları ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmıştır. Profesyonellik ve kalite anlayışını üretimiyle sınırlandırmayan Sanyo, teknik servis firmalarında da profesyonelliğe önem vermekte ve kalite hizmet anlayışını korumaktadır. Gaziantep Sanyo Klima Servisi de bu teknik servislerden biridir.

Sanyo klimalarının özellikleri nelerdir?

Yüksek kalite ürünlerini, uygun fiyat seçenekleri ile birleştirerek müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetleri doğrultusunda hareket eden Sanyo’nun klima özellikleri;

Gaziantep Sanyo Klima Servisi Hizmet ve Ayrıcalıkları;

Gaziantep merkezde kurulan ve uzun yıllardır müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile en kaliteli hizmetleri sunan Gaziantep Sanyo Klima Servisi, Gaziantep’in ilçelerinde ve tüm semtlerinde hizmet veren köklü bir firmadır. Verdiği deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile geniş müşterisine yelpazesine sahip olan firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet ve ayrıcalıklar şunlardır;

  • Güvenilir Montaj Hizmeti;

Sanyo klimaları satın almanız ile hizmete başlayan profesyonel teknik servisimiz, ilk olarak montaj aşamasında sizlere yardımcı olacaktır. Aldığınız klimaların verimliliği ve performansı açısından önem arz eden montaj işlemi, doğru olmadığı takdirde sağlığınızı tehlikeye atabilir. Bu nedenle profesyonel teknik servisimiz devreye girerek maksimum verim sağlayacağınız şekilde montaj işleminizi gerçekleştirecektir.

  • Profesyonel Bakım Hizmeti;

Sanyo klimalarını aldıktan sonra yılda en az 2 kere bakım hizmeti almak, klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Klimalarınızın verimliliği ve performansından duyduğunuz memnuniyetin devam etmesi için güvenilir teknik servisler ile çalışmanız gerekmektedir. Bu noktada Gaziantep Sanyo Klima Servisi devreye girerek, kullanım süreniz boyunca üst düzey verimlilik ve performans almanızı sağlayacaktır.

  • Arıza ve Onarım Hizmeti;

Sanyo klimalarınızda arızalar ile karşılaştığınızda uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen Sanyo Klima Tamir Hizmetinden teknik servisler aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Klimalarınızı uzun ömürlü kullanmak için doğru arıza tespiti ve onarımı büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Gaziantep Sonya Klima Servisi alanından uzman kişilerle oluşturduğu teknik servis kadrosu ile profesyonel destek almanızı sağlamaktadır.

7/24 vermiş olduğu kalite hizmet ile müşteri portföyünü her geçen gün genişleten firmamızdan destek almanız için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan arıza kaydı açtırmaktır. Arıza kaydı oluşturulduğu andan itibaren en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşan firmanız, arızalarınız için etkin ve kalıcı çözümler sunacaktır.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA