Gaziantep Seikon Klima Servisi

Gaziantep Seikon Klima Servisi

Gaziantep Seikon Klima Servisi

 

Ürettiği kaliteli ürünler ile dünya pazarı ile birlikte Türkiye pazarında da oldukça önemli bir yere sahip olan Seikon, marka sadakati, ödemelerinde gösterdiği hassasiyet ve çalışma prensibi olarak benimsediği disiplin ile diğer pek çok ülkede de kariyer ve saygın bir isim yapmıştır. Performans olarak üstün özellikler gösteren Seikon klimalar aynı zamanda sağladığı garanti koşulları ile de müşterini oldukça memnun etmektedir. Sadece aynı kalite ve profesyonellikle hizmet anlayışına sahip olan teknik servisler ile çalışan Seikon, Türkiye’nin pek çok yerinde teknik servis imkân sunmaktadır. Gaziantep Seikon Klima Servisi de bu kalite ve profesyonelliği bünyesinde barındıran önemli Seikon teknik servislerinden biridir.

Gaziantep Seikon Klima Servisi ile Her Hizmet, Üstün Kalite ile Sizlerle

Tamamen alanında uzman profesyonel bir kadro ile müşterilerine hizmet veren Gaziantep Seikon Klima Servisi, sunduğu kalite hizmetler ile sadece kurulmuş olduğu Gaziantep merkezde değil, aynı zamanda Gaziantep’in tüm ilçe ve semtlerinde de müşterileri ile buluşmaktadır.

Klima servisleri genel olarak 3 başlık altında toplanır; montaj hizmeti, bakım hizmeti ve onarım hizmeti.

Klima alımlarından sonra ilk dikkat edilmesi gereken husus montajdır. Üst düzeyde verimlilik ve performans elde etmeniz için en doğru şekilde montaj işlemi Gaziantep Seikon Klima Servisi ile gerçekleştirilmektedir. Böylece yanlış montaj ile ne klimanızdan ne de sağlığınızdan olursunuz.

Klimaların daha uzun ömürlü ve yüksek verimlilik ile kullanılması için yılda en az 2 kere bakım yapılması tavsiye edilmektedir.

Klimaların bakımı kadar karşılaşılan arızalarda etkin çözümler üretmek ve doğru tespit yapmak da oldukça önemlidir. Gaziantep Seikon Klima Servisi bu noktada uzman ekip kadrosu ile devreye girerek, en kısa sürede adresinize ulaşır, doğru arıza tespitleri yaparak en etkili çözümleri sunar.

Seikon Klimalarının Genel Özellikleri;

Seikon klimalarda sık yaşanan problemler nelerdir;

Seikon markalı olan klimalarda en sık karşılaşılan sorunlar klimaların birdenbire çalışmaması, çok gürültülü bir şekilde çalışması, klimanın yeterince soğutmaması, uzaktan kumandasının çalışmaması ve zaman ayarının çalışmamasıdır. Bu tür arızalar olduğu durumda yapmanız gereken belli başlı şeyleri yapmanız gerekir. Bunları yaptığınız halde sorunlar tekrar devam ediyorsa firmamızı 7/24 arayarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Seikon markalı klimaların bazı özellikleri arıza gibi değerlendirilmektedir. Yanlış değerlendirilen bu özellikleri şu şekilde açıklayabiliriz;

Sizler de klimalarınızda yukarıda belirtilen durumları yaşıyorsanız bunları bir arıza olarak algılamayınız. Ancak bunların dışında gelişebilecek herhangi bir anormal durumda hemen firmamızın teknik servis birimlerini arayarak bilgi vermeniz ve gerekli desteği bir an önce sağlamanız gerekir.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA