Gaziantep Sigma Klima Servisi

Gaziantep Sigma Klima Servisi

Gaziantep Sigma Klima Servisi

 

Sigma klimalar, İklimsa güvencesi ve markası adı altında satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin iklimlendirme markası olan İklimsa, Sigma klimaları ile soğutma alanında devrim yapmıştır. oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı olan bu klimalar, özel teknolojiler ile üretilmektedir. Aynı zamanda üstün tasarım özelliğine de sahiptir. Atelsan güvencesi ile satışa sunulan Sigma klimaların çok geniş bir satış ve servis ağı bulunmaktadır. 3 yıl garanti ile satışa sunulan bu klimaların teknik servis hizmeti ise Gaziantep Sigma Klima Servisi ile sağlanmaktadır. Sigma markası hem ticari hem de Sigma türünde klima çeşitleri sunmaktadır. Bu çeşitleri ve özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayalım;

Sigma klimalarının özellikleri;

Gaziantep Sigma Klima ile profesyonel hizmet alın;

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA