Gaziantep Slush Makinesi Servisi

Gaziantep Slush Makinesi Servisi

Gaziantep Slush Makinesi Servisi

Slush, tüm dünya tarafından sevilen ve tüketilen buzlu ve meyveli bir içeceğe verilen isimdir. Bu içecek Türkiye’de iki şekilde üretilmektedir. Bunlardan biri Buzlaş diğeri ise Granita ismi ile anılmaktadır. Bu içecekler özel makineler ile yapılmaktadır. Bu makinelerin içinde içecekler için özel hazneler bulunur ve içeceklerin buzlanması ya da karlanması sağlanır. Bu makinelerin genel adına Slush makinesi adı verilir. Bu makinelerin doğru çalışabilmesi için doğru kurulum yapılması ve belirli önemlerde bakımlarının yapılması gerekir. Gaziantep Slush Makinesi Servisi, her markadan ve her çeşitten olan Slush makinelerinin teknik servis ihtiyacını karşılayan köklü bir firmadır. Firmamız eski ya da yeni olan tüm Slush makinelerinin bakımları, kurulumları ve teknik servis ihtiyaçları için hizmet vermektedir. Buzlaş ve Granita hakkında detaylı bilgi verelim;

Buzlaş nedir;

Buzlaş, karlama makinelerinde üretilmek üzere geliştirilmiş olan ve doğal meyve aromalarından üretilen, konsantre bir karışım olarak adlandırılabilir. Bu karışım meyve bazlı olarak geliştirilmiştir ve Slush makineleri sayesinde bol miktarda Buzlaş üretilebilmektedir. Bu içecek genellikle çok fazla çalışanı olan yerlerde, kafelerde, restoranlarda ve otellerde tercih edilmektedir. Bu içeceğin yapılabilmesi için hazneli karlama makineleri ya da dikey karlama makineleri kullanılması gerekir. Bu makineler 2 ya da daha çok haznesi olan ve aynı anda farklı aromalara sahip birkaç Buzlaş yapabilen makinelerdir. Bu makinelerin kurulum, arıza ve diğer ihtiyaçları için Gaziantep Slush Makinesi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Buzlaş’ın tercih edilme nedenlerini şu şekilde açıklayabiliriz;

Granita nedir;

Buzlaş’tan yola çıkarak oluşturulmuş olan bir içecektir. Bu içeceğin Buzlaş’tan farkı gerçek meyvelerin olması ve konsantre olarak kullanılmamasıdır. Bu meyveler bu ile birleştirilerek Granita adlı içecek meydana getirilmektedir. Granita %100 olarak gerçek meyvelerden üretilen, içinde işlenmiş meyve ya da meyve suyu bulunmayan, orijinal bir içecektir. Granita’nın içinde bulunan meyvelerin tamamı, gerçek ve meyve parçacıkları özelliğini kaybetmemesi için çok düşük sıcaklıklarda muhafaza edilmektedir. Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tüketilen içeceklerinden olan Granita’nın neden tercih edildiğini şu şekilde açıklayabiliriz;

Gaziantep Slush Makinesi Servisi ile İçecek Keyfinize Ara Vermeyin;

Gazinantep Slush Makinesi Servisi, tüm markalara ait olan Slush makineleri için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Eski ya da yeni olan tüm makineleriniz için firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz. Çünkü firmamızda bulunan tüm personeller alanında deneyimli ve uzman olarak seçilmiştir. Aynı zamanda firmamız, personellerinin sürekli eğitilmesi ve kendini yetiştirilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtleri ve ilçeleri için 7/24 hizmet sunabilmektedir. Slush makinelerinizin kurulumu, montajı, bakımı ve arızaları için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Ayrıca firmamız aracılığı ile makinelerinizin orijinal yedek parçalarını da temin edebilirsiniz. Kurulduğu günden bugüne kadar pek çok başarılı işe imza tana firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu nedenle pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmenin gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olabilmek amacı ile piyasanın en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Firmamızın satışını yaptığı tüm yedek parçalar orijinal ve garantili olarak sunulur. Sizler de Gaziantep Slush Makinesi Servisi ile Slusk makinelerinizin teknik servis ihtiyaçlarını karşılayabilir ve dünyanın en çok tercih edilen içeceklerinin keyfini yaşamaya, kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

As Soğutma aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü Ice Slush, Buzlaş Makinaları, Karsambaç Makinalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA