Gaziantep Sunny Klima Servisi

Gaziantep Sunny Klima Servisi

Gaziantep Sunny Klima Servisi

 

Sunny, 1979 yılında Hayrettin Atmaca tarafından kurulmuş olan Türkiye’nin en köklü elektronik firmalarından biridir. Zaman için de bu sektörde büyüyen ve gelişen marka ilk olarak televizyon, uydu alıcısı, elektrikli süpürge, çaycı ve ısıtıcı gibi ürünler ile üretim yapmaya başlamıştır. Bunun ardından AR-GE çalışmalarına önem vermiş ve hem elektronik hem de küçük ev aletleri alanında geniş ürün yelpazesine sahip olmuştur. Sürekli gelişen ve kendini geliştiren marka Türkiye’nin 3. Büyük elektronik üreticisi ünvanını taşımaktan onur duymaktadır. Ülke genelinde 400’den fazla satış noktası bulunan Sunny, İstanbul’da üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Üretimlerinde yakalamış olduğu başarıları ve kalitesi sayesinde ise bugün 42 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Kendi tasarımlarını kendisi gerçekleştiren firma, çeşitli tasarım ödülleri almaya da layık görülmüştür. Uluslararası kalite standartlarında üretim yapan firma, çeşitli kalite standardı belgelerine de sahiptir. Yerli olarak üretim yapan Sunny, bütün bunlarla birlikte yaygın bir servis ağına da sahiptir. Gaziantep Sunny Klima Servisi, markaya ait olan en güvenilir teknik servis firmalarından biridir.

Sunny klimalarının özellikleri nelerdir;

Sunny markası salon ve ev tipi klima üretimi yapmaktadır. Bu klimalarına ait olan genel özelliklerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Gaziantep Sunny Klima Servisi ile kalitenin keyfini yaşayın;

Gaziantep Sunny Klima Servisi, Gaziantep merkezde kurulmuş olan köklü bir teknik servis firmasıdır. Merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde ve semtlerde hizmet sunan firmamız, Sunny markalı eski ya da yeni olan tüm klimalarınız için etkili çözümler üretmektedir. Firmamızdan 7/24 teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız aracılığı ile elde edeceğiniz hizmetleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

Sizler de bütün bu teknik servis hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için hemen firmamızı ziyaret edebilir ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA