Gaziantep Tronic Klima Servisi

Gaziantep Tronic Klima Servisi

Gaziantep Tronic Klima Servisi

 

Tronic Klima, İklimsa güvencesi le üretim ve satış yapan bir markadır. İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firma, Türkiye genelinde yetkili satış ve servis ağına sahiptir. Bakırköy, Florya, Beyoğlu ve Bahçeşehir’de bulunan 4 şubesi ile hizmet veren firma, TSE belgeleri olan hizmet noktalarına sahiptir. Uzman satış kadrosu ve eğitimli personeli bulunan marka, oldukça kaliteli üretimler yapmaktadır. Tronic, ücretsiz keşif ve ücretsiz montaj hizmeti ile Türkiye’nin önde gelen klima markalarından biri haline gelmiştir. Garantili olan ürünleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Duvar tipi, İnverter duvar tipi ve salon tipi klimalar ile hava perdelerine sahiptir ve bunları uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firmanın kaliteli klimaları için keşif, montaj, onarım, bakım ve tamirat hizmetlerini veren Gaziantep Tronic Klima Servisi, Gaziantep’in köklü firmalarından biridir.

Tronic klimaların özellikleri nelerdir;

Gaziantep Tronic Klima Servisi ile Yüksek Tasarruf Sağlayın;

Gaziantep Tronic Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçeler ve semtlerde teknik servis hizmeti veren köklü bir firmadır. Firmamız deneyimli ve uzman olan personel kadrosu il hizmet vermektedir. Bu sayede profesyonel hizmet sunaktadır. Tronic markalı eski ya da yeni tüm klimalarınız için profesyonel hizmet sunan firmamız, bakım, onarım, yedek parça, montaj ve teknik servis alanında en iyi çözüm ortağınız olmaktadır.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA