Gaziantep Trotec Klima Servisi

Gaziantep Trotec Klima Servisi

Gaziantep Trotec Klima Servisi

 

Trotec, pek çok alanda üretim yapabilen Almanya’da kurumuş olan lider bir markadır. 250’den fazla çalışana sahip olan şirketleri bulunan marka, Asya ve Avrupa’da oldukça yaygın üretim, satış ve servis ağına sahiptir. 20 yıl önce kurulan marka AR-GE faaliyetlerine çok önem vermekte ve üretimlerinde üstün Alman teknolojisini kullanmaktadır. Firma iklimlendir, nem alma, nemlendirme, havalandırma, hava temizleme, ısıtma, koku giderme, yalıtım katı kurutması ve termal görüntüleme alanında çeşitli üretimler yapmaktadır. Marka kaliteli ve yenilikçi teknolojisi ile dünya çağında bir numaralı markalardan biridir.

Gaziantep Trotec Klima Servisi ile Profesyonel Deneyim Yaşayın;

Gaziantep Trotec Klima Servisi, Gaziantep merkezde kurulan ve uzun yıllardır hizmet veren en profesyonel teknik servis firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana deneyimli ekip kadrosu ile hizmet sunan firmamız, kendi alanında bir numaralı firma haline gelmiştir. Kısa zamanda adını pek çok kişiye duyuran firma, oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Firmamızın diğer özelliklerinden ve hizmetlerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Profesyonel bakım hizmeti;

Firmamız, klimalarınızın bakımlarını eksiksiz şekilde gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken kenedi alanında deneyimli olan personel kadrosundan yararlanır. Trotec başta olmak üzere tüm markalara ait olan klimalarınızın bakımlarını eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirmektedir. Firmamızdan eski ya da yeni olan tüm klimalarınızı n bakımları için destek isteyebilirsiniz.

Firmamız bakım hizmetin sunarken klimanızın içinde arızalanacak olan ya da değişmesi gereken parçaları da tespit etmektedir. Bu sayede mağduriyet yaşamadan klimalarınızı uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlar. Değişmesi gereken parçalar sizden onay alınarak değişir.

  • Güvenilir montaj hizmeti;

Gaziantep Trotec Klima Servisi, Trotec markalı klimalarınız için keşif ve montaj hizmeti sunmaktadır. Bunlarla birlikte klimalarınızın yerlerini değiştirmek istediğiniz zamanlarda da firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Firmamızdan tarafından montaj işlemleri yapılırken, klimalarınız için en uygun alanlar belirlenir ve bu alana monte edilmesi sağlanır doğru montaj, klimalar için hayati önem taşır. Bu nedenle firmamızın deneyimli personelleri, klimalarınızı tüm kurallara uygun şekilde monte edecek ve sizlere gerekli olan tüm bilgilendirmeleri yapacsktır.

  • Arıza ve onarım hizmeti;

Gaziantep Trotec Klima Servisi, klimalarınızın arızaları için de doğru ve etkili çözümler sunmaktadır. Klimalarınızda meydana gelen arızaların doğru tespit edilmesi, klimalarınızı yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanabilmeniz için gereklidir. Ayrıca doğru arıza tespiti ile boş yere para ödememi olurusunuz. Firmamızda bulunan tüm personeller, klima teknolojileri alanında gerekli olan tüm bilgilere sahiptir ve tüm eğitimleri almıştır. Dönem di-önem gelişen klima teknolojisi ile ilgili eğitim almaya devam etmektedir. Bu nedenle klimalarınız için doğru arıza tespiti yapar ve onarım sırasında etkili çözümler sunar.

  • Yedek parça hizmeti;

Firmamızdan Trotec başta olmak üzere tüm markalara ait klimalarınız için yedek parça hizmeti alabilirsiniz. Firmamız tarafından orijinal yedek parçalar sunulmaktadır. Çünkü orijinal olmayan parçalar klimalarınıza zarar verecek ve ömrünü kısaltacaktır. Ayırıa bu parçaların hepsi firmamızın garantisi ile sunulmaktadır. Bunun anlamı, firmamız tarafından değiştirilen yedek parçaların arızalanması durumunda, personellerimiz tarafından ücretsiz olarak sorunun giderileceğidir.

  • İkinci el klima satışı hizmeti;

Firmamız, aynı zamanda ikinci el klima satışı da yapmaktadır. Bu sayede istediğiniz klima markasına ve modeline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan tüm ikinci el klimaların bakımları ve onarımları yapılarak sunulur. Yenisinden ayırt edemeyeceğiniz bu klimalar için çeşitli indirimler uygulanmaktadır.

Firmamız, bütün bunlarla birlikte tam donanımlı mobil araçlara sahiptir. Bu araçları ile yerinde ve zamanında hizmet sunmakta, tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için bulunduğunu adrese en kısa sürede ulaşım sağlayabilmektedir.

Sizler de bu profesyonel ve kaliteli hizmetin keyfini uygun fiyatlarla yaşayabilmek için hemen firmamızı ziyaret edebilir ya da telefon numaraları ile iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA