Hosk Servisi

Gaziantep Hosk Servisi

Gaziantep Hosk Servisi

Gaziantep Hosk Servisi, uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulmuş olan köklü bir firmadır. Firmamız Hosk markasına ait olan gıda makineleri için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atan firmamız, oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile bu kitleye sahip olan firmamız, Hosk gıda makineleri için bakım, onarım, tamirat, yedek parça ve kurulum alanlarında en iyi çözüm ortağınız olmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden detaylı olarak bahsedelim;

Gaziantep Hosk Sevisi ile eksiksiz kurulum;

Gıda makineleri, pek çok işletmenin özellikle yaz aylarında kullanmayı tercih ettiği makinelerdir. Bu makineler ile dünyaca ünlü olan ve son zamanlarda Türkiye’de de tercih edilen slush ve granita gibi buzlu ve karlı olan içecekle üretilmektedir. Bu makineler ile farklı aroması olan iki ya da üç çeşit içecek yapılabilir. Bu makinelerin tam performanslı olarak çalışabilmesi için eksiksiz olarak kurulumlarının yapılması gerekir. Gaziantep Hosk Servisi, deneyimli personel kadrosu ile gıda makinesi kurulumlarınızı kusursuz olarak yerine getirmektedir.

Gıda makineleri arızaları için güvenilir hizmet;

Firmamız, Hosk markalı gıda makineleriniz için 7/24 teknik destek sunmaktadır. Tam donanımlı olan mobil araçları ile arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşır ve arızalarınızı en kısa sürede giderilir bu sayede makinelerinizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yedek parçada kalite;

Gaziantep Hosk Servisi, gıda makineleriniz için yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Bu yedek parçalar garantili olarak sunulur ve kesinlikle orijinaldir. Makinelerinizde ucuz olması için yan sanayi olan yedek parçalar kullanırsanız, onların ömrünü kısaltmış olursunuz. Sürekli arıza verecek olan makineniz kısa bir süre sonra çalışmayı tamamen durduracaktır. Bunun bilincinde olan ve makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmeniz için kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, garantili olan orijinal yedek parçalar kullanır.

Gıda makinelerinizi güvenilir ellere emanet edin;

Firmamız, Hosk markalı gıda makineleriniz için bakım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet, her biri alanında deneyimi ola personel ekibi tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle bakımlarınız oldukça profesyonel olarak yapılır. Bakım sırasında gerekli olan tüm temizlik işlemleri eksiksiz olarak yerine getirilir. Bununla birlikte arızalanabilecek olan yedek parçalar belirlenir ve önceden önlem alınır. Bu sayede makinelerinizi kesintisiz olarak ve tam performans ile kullanabilirsiniz. Gıda makineleri sürekli kullanıldığı için yaz dönemine gelmeden önce mutlaka bakımının yapılması gerekir. Firmamız kişiye özel hizmet sunarak bu periyodik bakımlar için sizlere hatırlatma yapabilir.

Ekonomik ve profesyonel hizmetin keyfini yaşayın;

Gaziantep Hosk Servisi, yukarıdaki tüm hizmetleri oldukça uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme olanakları sunmaktadır. Firmamızdan nakit ödemeleriniz için indirimler alabilir ya da ödemelerinizi kredi katınıza taksitli olarak yapabilirsiniz.

Profesyonel hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, tüm personelinin eğitim ve gelişimine son derece önem vermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, personelinin bu alanda yetişmesini sağlar.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde hizmet sunabilmektedir. Bu sayede yerinde ve zamanında hizmet sunar. Hosk markalı olan gıda makinelerinizin teknik servis hizmetini sunabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir. Bu nedenle gıda makinelerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz.

Sizler de güvenilir ve profesyonel teknik servis hizmetin ekonomik fiyatlarla elde etmek için hemen firmamızdan destek alabilir, bununla birlikte makinelerinizde kullanabileceğiniz çeşitli aromaları da firmamızdan satın alabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası mükemmel teknik servis hizmeti için hemen bizi arayın.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA