07 Kas. 19

Gaziantep Buderus Kombi yetkili servis

Gaziantep Buderus Kombi yetkili servis hizmeti vermektedir. Gaziantep Kombi adres, telefon numarası gibi bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Buderus Kombi Servisi, Gaziantep bölgesindeki en köklü firmalardan biridir. Alarko markalı tüm klima modellerinizin bakım, onarım, yedek parça, tamirat ve kurulum gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gaziantep Buderus Kombi Servisi İle Orijinal Hizmet;

Firmamız, teknik servis hizmetini deneyimli personelleri ile gerçekleştirmektedir. Personellerinin eğitimlerine ve tam donanımlı olmalarına özen gösterir. Bu sayede gelişen teknolojiden haberdar olmalarını sağlar ve sizlere eski ya da yeni tüm klima modellerinizde mükemmel hizmet sunabilir. Çünkü klimaların arızalanması durumunda doğru tespit yapmak, makinenizi daha uzun ömürlü olarak kullanabilmeniz ve başka arızalar ile karşılaşmamanız açısından önemlidir. Gaziantep Buderus Kombi Servisi olarak klimalarınızın arızalarına doğru tespit yapmak ve kalıcı çözümler üretmek için canla başla çalışıyoruz. Yerinde tamirat hizmetimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Çünkü yan sanayi olan parçaların makinenize zarar vereceğini ve daha farklı arızalara neden olacağını biliyoruz.

Firma olarak sizlere teknik servis hizmetlerimiz sırasında tam bilgilendirme yapıyoruz. Bu sayede ne için para ödediğinizin farkına varmanızı sağlıyoruz. Klimanızı nasıl doğru kullanacağınız hakkında da bilgilendirme yapıyoruz. Teknik servis olarak sizlere tam bilgilendirme sağlıyor ve gönül rahatlığı ile klimanızı kullanmanız yardımcı oluyoruz. Tüm bunları yaparken uygun fiyatlar sunuyoruz. Piyasanın en uygun fiyat garantisi ile klimalarınızı tamir ediyor, aynı zamanda çeşitli ödeme kolaylıkları sunuyoruz.

Gaziantep Kombi Bakımı Nasıl Yapılır;

Kış aylarında kullanılan kombilerin, kullanıma başlamadan önce mutlaka bakımlarının yapılması gerekir. Buna göre yılda bir kez periyodik bakım yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Bakımlar yapılırken bazı adımlar izlenmelidir. Sizlerde bu adımları takip ederek teknik servisin doğru işlem yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz. Sizlere bu adımlar hakkında detaylı bilgi verelim;

Kombi bakımı yapılmadan önce sıcak su ve kalorifer yanma duruları kontrol edilir.

Kombinin su basınç değerine bakılır. Eğer basın değeri 1,5 ile 2 bar arasında değilse gerekli su temini kombinin alt kısmında bulunan su vanasından sağlanır. Eğer su basıncı normal seviyede ise dokunulmaz.

Bakımın diğer bir aşamasında kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Eğer su sızdırması varsa hemen gerekli önlemler alınır. Su sızdırması olan durumlarda kombinin su basıncı sürekli olarak düşecektir.

Bakımın diğer aşamasında kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma olduysa kombiniz verimli çalışamayacağı için bu tozlar mutlaka temizlenir. Temizleme işlemi büyük bir titizlik ile yapılmalıdır.

Temizlik işleminin bitiminden sonra kombinin iç ve dışındaki bağlantı noktaları ile hatlar kontrol edilir. Bu hatlarda kaçak olmaması ve bağlantı noktalarının doğru olması çok önemlidir.

Kombinin düzgün çalışması için baca fanının da temizlenmesi gerekir. Bakım aşamasında baca fanı kontrol edilir ve gerekli görüldüğü durumlarda temizlik yapılır.

Genişleme tankı da temizlendikten sonra bar basıncı tekrar kontrol edilir. Son aşamada ise kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre de temizlenir ve bakım işlemi tamamlanır.

Gaziantep Buderus Kombi Servisi olarak kombi bakımları, onarımları, tamirat, yedek parça ve diğer tüm teknik servis ihtiyaçları için de yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Sizler de kombi ve klimalarınız için bizimle iletişime geçebilir, güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.