07 Kas. 19

Gaziantep Vestel Yetkili Servisi

Vestel Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Vestel markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Vestel servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Vestel marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Vestel yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Vestel servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Vestel beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Vestel beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

VESTEL SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0538) 401 13 23 numarali Vestel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı servisi , Vestel Çamaşır Makinesi Servisi , Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, Vestel Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ VESTEL SERVİSLERİ

Şahinbey Vestel Servisi
Karataş Vestel Servisi
Merveşehir Vestel  Servisi
Binevler Vestel Servisi
Şehitkamil Vestel Servisi
Akyol Vestel  Servisi