07 Kas. 19

Immergas Kombi Gaziantep Yetkili Servisi

Immergas Gaziantep yoğuşmalı kombi, kazan, ısı pompası ürünlerinde yetkili servisi

Gaziantep’de Kombi hizmetlerimiz nelerdir;

Kombi bakımları yılda en az bir kez yapılmalıdır. Çünkü kombiler yalnızca kış aylarında kullanılır ve kullanılmada önce mutlaka bakımlarının yapılması gerekir. Kombi bakımları yapılırken peteklerin temizliğine de önem vermek gerekir. Petekleri temiz olmayan kombilerin düzgün çalışması ve düzgü ısıtma yapması mümkün değildir. Gaziantep Immergas Kombi Yetkili Servisi, tüm bunların farkında olarak sizlere kombi bakımı alanında kusursuz hizmet sunmaktadır. Kombi bakımlarınız detaylı olarak yapılırken peteklerinizin temizliği de unutulmaz ve özel deterjanlar ve kimyasallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu detaylı bakım sayesinde kombilerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Firmamız kombi alanında onarım ve yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Onarım sırasında, uzman olan personellerimiz arıza kodlarının tespitini doğru olarak yapar ve etkin çözümler üretir. Bu sayede kombiniz için gerekli olan yedek parça tespit edilir ve orijinal olan yedek parçalar, sizin de onayınız alınarak yerine takılır. Bu parçalar ve teknik servis alanında kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Gaziantep Immergas Kombi bakım hizmetlerimiz nelerdir;

Firmamız, sizler için kişiye özel hizmetler de sunar ve bu sayede kaliteli hizmet almanızı sağlar. Sektörde, adından söz ettiren firmamız, tüm müşterileri için ayrı bir arşiv bulundurur. Bu arşivde klima ve kombilerinizin bakım zamanları kayıt altına alınır ve bu zamanlar geldiğinde otomatik olarak hatırlatma yapılır. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız. Firmamız aynı zamanda piyasanın en uygun fiyat garantisini de sunmaktadır. Sizlere çeşitli ödeme kolaylıkları sunarak, kaliteli hizmetin keyfini yaşamanızı sağlar. Ödemelerinizi isterseniz kredi kartı ile isterseniz de nakit olarak yapabilir, kapıda ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası için hemen telefon numaralarımızı arayarak iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.