Gaziantep Profilo Klima Servisi

Gaziantep Profilo Klima Servisi

Gaziantep Profilo Klima Servisi

Klimalar hem yaz hem de kış aylarından kullanılan en önemli eşyalardan biridir. Yaz aylarından özellikle çalışma ortamlarını serinleterek, daha verimli çalışılmasına imkân sağlar. Ancak klimaların doğru montaj yapılması ve bakımlarının zamanından gerçekleştirilmesi, hasta olmamamız için oldukça önemlidir. Klimalar yaz ve kış aylarından farklı iç basınçlar ile çalışır. Bu nedenle yaz ve kış aylarında iç basınç oranlarının tam olarak ayarlanması gerekir. Bu ayarların yapılmaması, klimanızın fazla enerji harcamasına ve çabuk arızalanmasına neden olacaktır. Bunların olmaması ve klimalarınızın tam performans ile çalışabilmesi için yılda iki kez bakım yapılması büyük önem taşı. Gaziantep Profilo Klima Servisi, eski ya da yeni olan tüm marka ve modeldeki klimalarınızın bakımları ile birlikte onarım, tamirat, kurulum ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Gaziantep Profilo Klima Servisi ile güvenilir hizmeti uygun fiyatla satın alın;

Firmamız, teknik servis alanında oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Bu tecrübesini uzun yıllar önce kurulmuş olmasından alır. Firmamızdan Profilo markalı klimalar da dahil olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Gaziantep Profilo Klima Servisi, gelişen teknolojiyi yakından takip eder. Personellerini de bu teknolojiler ile ilgili gerekli eğitimleri almasına yardımcı olur. Firmamızda bulunan tüm personeller, kendi alanında uzmandır ve gerekli olan tüm sertifikalar sahiptir. Bu sayede makinelerinizdeki arızaları doğru tespit eder ve kalıcı çözümler üretebilir. Tam donanımlı olan personellerimizden güvenilir hizmet alabilir, makinelerinizi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Klima bakımları nasıl yapılmalıdır;

 • Klimalarınızı uzun süre kullanabilmek için bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bakımlar konusunda sizler de bilgili olmasınız. Çünkü teknik servis çağırmadan da bazı işlemleri yapmanız, klimalarınızın verimli çalışmasını sağlayacaktır. Sizlere bu konuda detaylı bilgi verelim;
 • Ön panelde bulunan hava filtresi 15 günde bir mutlaka temizlenmelidir. Bu sayede hava sirkülasyonu sağlanır ve klimanız daha verimli soğutma yapacaktır.
 • Ön kapak açıldıktan sonra hava akımını destekleyen filtreleri çıkartarak temizlemelisiniz. İki adet olan filtreyi önce elektrik süpürgesi ile tozlarını alarak, ardından suyun altında 2 dakika yıkayarak temizlemeli ve kendi halinde kurumaya bırakmalısınız. Kuruduktan sonra yerine yerleştirmeniz gerekir. Bu işlemi ayda bir kez yapmanız yeterli olacaktır. Hava filtreleri olmadan klimanızı kesinlikle çalıştırmanız gerekir. Ayrıca bu filtreleri güneşte kurutmamaya ve 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda yıkamamaya özen göstermeniz gerekir.

Gaziantep Profilo Klima Servisi tarafından yapılan klima bakımları sırasındaki işlemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Klimalarda bulunan R22 gazının basınç kontrolleri yapılır. Bu basınçların istenilen değerlerde olması sağlanır.
 • Klimanın elektrik tesisatı kontrol edilir. Bununla birlikte V otomatı ve voltaj ve akım değerleri kontrol edilir. Bunun amacı klimanızın düşük enerji tüketimi ile çalışmasını sağlamak ve tesisat nedeniyle arızalanmasını önlemektir.
 • Klimanın tüm soket bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede klimanızın arıza vermesi ve sorunlu çalışması önlenmiş olur.
 • Klimanızın drenaj tavası ve hattının temizliği sağlanır.
 • Klimanızda bulunan tüm fan pervanelerinin temizlenmesi sağlanır. Bu fanların temiz olmaması istenilen şekilde klimanın çalışmasını engeller ve klimadan çıkan havanın hasta etmesine neden olur.
 • Klimalarınızın duyu ve ses kontrolü yapılır ve gereksiz ses çıkarması önlenir.
 • Klimaların estetik görüntülerinin kontrol edilmesi sağlanır.
 • Klimanın kumandası ve dış üniteleri yumuşak ve nemli bir bezle silinir. Bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz ancak silerken deterjanlı, leke çözücü ve aşındırıcı deterjan içeren bezler kullanmanız gere

Sizler de klima bakımlarınız ve diğer tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet almak istiyorsanız Gaziantep Profilo Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA