İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri, uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulmuş olan bir firmadır. Firmamız, merkez bölgesi başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekten onur duymaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda işe imza tana firmamız, piyasanın en çok tercih edilen firmalarında biridir. Bunun nedeni her zamana güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmet sunma ilkelerini benimsemiş olmasıdır. Siz değerli müşterilerinin tercihlerine layık olmak ve her zaman tam olarak memnuniyetinizi sağlamak için profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Bir teknik servisten aradığınız her şeyi firmamızda bulabilir ve bizi tercih ederek kaliteli hizmetimizin keyfini yaşayabilirsiniz. Bizlerden hangi hizmetleri alabileceğinizi açıklayalım;

Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri ile alabileceğiniz hizmetler nelerdir;

Firmamız, çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım hizmeti sunmaktadır. Makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilmek için mutlaka bakım yaptırmanız gerekir ancak hangi firmaya bakım yaptırdığınız da önemlidir. Çünkü makineleriniz eksik bakım yapıldığında kısa zamanda arızalanması söz konusu olabilir. Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri ile eksiksiz olarak bakım hizmeti alabilir ve makinelerinizi yüksek performans ile uzun yılar kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Firmamız, onarım hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet sırasında kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir ve makineleriniz için kullanılan yedek parçaların tamamı orijinaldir. Personellerimiz alanında uzman olan kişilerden seçilmiştir. Bu nedenle makineleriniz için doğru arıza tespiti yapar ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca kullanılan tüm yedek parçalar firmamızın garantisi altındadır.

Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere makinelerinizin kurulumları ve de montajları aşamasında da yardımcı olmaktadır. Yeni makine aldığınızda, taşındığınızda ya da klima gibi yer değiştirilmesi gereken makinelerin yer değiştirme işlemleri sırasında yanınızda olan firmamız, eksiksiz hizmet sunarak makinelerinizi tam performans ve daha az fatura ile kullanmanızı sağlar.

Çamaşır makinesi arızaları nasıl tamir edilir;

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar basit hatalardan kaynaklanabilir. Çoğu zaman kullanıcı hatası nedeniyle karşılaşılan bu arızalar, makinelerinizdeki parçalardan da kaynaklanmış olabilir. Bu arızların doğru tespit edilmesi ve doğru olarak tamir edilmesi çok önemlidir. Bu nedenle çamaşır makinelerinizin arızaları alanında Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri ile irtibat kurmanızı ve firmamızdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Sizlere en sık karşılaşılan çamaşır makinesi arızaları ve tamirleri hakkında bilgi verelim;

  • Çamaşır makinelerinin su boşaltmaması, en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Bu durumda boşatma hortumları kontrol edilmeli ve çamaşır makinenizde bulunan filtreler temizlenmelidir. Pompa motorunun bozulması da bu soruna neden olabileceği için makinenizin tamiri sırasında firmamızdan destek almanız gerekir.
  • Bir diğer arıza ise makinenizin su almamasıdır. Su vanaları kontrol edildikten sonra problem yoksa hortumlar kontrol edilir. Hortumların eğik ya da yanlış takılmış olması da bu soruna neden olabilir. Eğer hortumlarda da bir problem görünmüyorsa filtreler temizlenir ve kapak kontrol edilir. Bu işlemler sonrasında makinelerinizi su alarak çalışmaya devam edecektir.
  • Çamaşır makineniz suyu aldığı anda hemen boşaltabilir. Bunun nedeni su tahliye hortumunun olması gereken seviyeden aşağıda olmasıdır. Bu hortumun yüksek seviyeye çekilmesi ile sorun ortadan kalkacaktır.
  • Çamaşır makinelerinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri de makinenin titremesi ve çok gürültülü çalışmasıdır. Bu problemin birden fazla nedeni olabilir. Öncelikle makinenin ayakları kontrol edilir ve tam olarak oturtulması sağlanır. Sorun halen devam ediyorsa içindeki çamaşırların dengesiz yerleştirilmiş olması söz konusu olabilir. Çamaşırlar dengeli hale getirildikten sonra sorunun devam etmesi durumunda, tamburdaki yatak, keçe ve rulmanlar değiştirilir. Rezistansın yerinden çıkıp çıkmadığı ve amortisörleri de kontrol edildikten sonra arızanız tamir edilmiş olur.

Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için Gaziantep İndesit Çamaşır Makinesi Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA