Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri

Profilo dayanıklı ev aletleri üretme konusunda uzman olan bir markadır. Estetik ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen tüm makineler elektrik ve su tasarrufu saplar. Bu nedenle oldukça fazla tercih edilen markalardan biridir. Profilo aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası dev bir servis ağına sahiptir. Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri de bu ağlardan biridir ve teknik servis alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamız, bu servislerden en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Her ne kadar yüksek teknoloji ile üretilseler de Profilo markalı çamaşır makinelerinde de bazı arızalar ile karşılaşılabilmektedir. Sizlere bu arızalar hakkında detaylı bilgi verelim;

Profilo markalı çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan arızalar nelerdir;

  • Çamaşır makineniz kapısını kilitlemeyebilir. Bu durumunda makinenizin kapı tutacağı, elektronik kartı ya da kapı kilidi arızalı olabilir. Bu durumda hiçbir müdahalede bulunmadan, teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz su boşaltmıyor olabilir. Bu durumda makinenizin alt kısmında bulunan filtre kapağını açıp filtrenin tıkalı olup olmadığını kontrol ermeniz gerekir. Burada sıkıntı yoksa pis su çıkan hortumu ve buradaki gideri kontrol etmeniz gerekir. Bu yerde de herhangi bir sıkıntı yoksa pompa motoru arızalı olabilir ve bu durumda müdahalede bulunmadan teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz olması gerekenden daha sesli çalışabilir. Özellikle sıkma işlemi sırasında daha fazla ses çıkarıyor olabilir. Bu durumunda kazan rulmanları dağılma ihtimali söz konusudur ve herhangi bir müdahalede bulunmadan teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz yürüme yapabilir yani çalışır durumdayken ön tarafa doğru yürüyebilir. Bu durumda ise ayak ayarlarının yapılması gerekir. Ayarlar yapıldıktan sonra sorun halen devam ediyorsa içindeki çamaşırı kontrol edin ve fazla ya da az olması durumunda, çamaşırı dengeleyin. Bunları yapmanıza rağmen sorun halen devam ediyorsa amortisörleri arızalı olabilir. Bu durumda bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makinenize dokunduğunuzda elektrik çarpabilir. Bu durumda prizden kaçak olup olmadığını kontrol ettirmek için elektrikçi çağırmanız gerekir. Eğer prizde sorun yoksa, teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makinenizde program takılı kalabilir ve sürede takılma olabilir. Bu durumda makinenizin ısıtıcı ya da elektrik kartı arızalı olabilir. Mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz içindeki yumuşatıcıyı almayabilir. Bu durumda çamaşır deterjanı bölmeniz kirlenmiş demektir. Bu bölmeyi çıkarıp temizlemeniz halinde sorun çözülmüyorsa teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz çalıştığında sigortanızın atmasına sebep olabilir. Bu durumda bir kısa devre ihtimali söz konusudur. Çamaşır makinenizin takılı olduğu prizi ve fişi kontrol ettikten sonra sorun halen devam ediyorsa, makinenin fişini prizden çekip hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri ile profesyonel çözümler;

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunan firmamız, çamaşır makinelerinizin tüm arızlarını en kısa sürede kalıcı olarak çözmektedir. Firmamızda bulunan tüm personeller deneyimli ve alanında uzman olan kişilerdir. Bu sayede sizlere kalıcı ve profesyonel çözümler sunabilmektedir.

Çamaşır makineleriniz tam donanımlı olan mobil araçlarımız sayesinde, eksiksiz olarak ve orijinal olan yedek parçalar ile tamir edilecektir. Yerinde tamir edilemeyen makineleriniz ise servisimize getirilerek en kısa sürede tamir edilir ve size verilen sürede mutlaka teslim edilir.

Sizler de güvenilir hizmetimizin keyfini yaşamayabilmek ve uygun fiyat fırsatlarımızdan yararlanabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri de memnuniyeti en üst seviyede olan müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyarız.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA