Gaziantep Samsung Servisi

Gaziantep Samsung Servisi

Gaziantep Samsung Servisi

Samsung, Kore’de 1969 yılında kurulmuş olan köklü ve değerli bir firmadır. Dünyanın en ileri ve en akılcı teknolojilerini kullanan Samsung, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyon alanlarında üretimlerine başlamış ve daha sonra beyaz eşya ve küçük ev aletleri alanında üretimlerine devam etmiştir. Samsung markası ilk mikrodalga fırın üretimini 17979 yılında gerçekleştirmiştir. İlk siyah beyaz televizyon üretimini ise 1978 yılında 40 milyon adet olarak geçekleştirmiştir. 1977 yılına geldiğinde ilk renkli televizyonlarını üretmeye başlamış ve ihraç etmiştir. Markanın ülkemizde ve dünya genelinde çok sayıda servis ve satış ağı bulunmaktadır. Bu servislerinden biri de Gaziantep Samsung Servisi şeklindedir. Firmamız ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gaziantep Samsung Servisi özellikleri nelerdir;

 • Firma olarak uzun yılladır Samsung teknolojileri ile ilgili profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktan onu duyuyoruz. Bu hizmetimizi Gaziantep ve çevresinde, sizlerle buluşturuyoruz.
 • Geniş ulaşım ağımız sayesinde sizlere, ihtiyacınız olan en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz ve teknik servis ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm ortağınız oluyoruz.
 • Tüm personellerimizin deneyimli ev alanında uzman olmasına önem veriyoruz. Onları tek tek ve özenle seçiyor ve kendi alanında uzman ve tam donanımlı olması için gerekli eğitimleri almasını sağlıyoruz.
 • Gaziantep Samsung Servisi olarak, Samsung markasının çığır açan teknolojilerine yakışan kalitede hizmet vermek amacıyla gerekli olan tüm yetki belgelerine sahibiz bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunabiliyoruz. Kaliteli hizmetimizi ise almış olduğumuz uluslararası kalite standardı belgeleri ile kanıtlıyoruz.
 • Sizlere tam donanımlı hizmet sunabilmek amacıyla işimizi eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bunun için donanımlı olan mobil araçlarımız ile bulunduğunuz adrese geliyoruz ve sorunlarınız için en kısa sürede kalıcı çözümler üretebiliyoruz.
 • Teknik servis hizmetimiz sırasında kullandığımız tüm ekipmanların birinci sınıf kalitede olmasına önem veriyoruz. Ayrıca kullanılan tüm yedek parçaların orijinal olmasını sağlıyoruz.
 • Sizlere her zaman hizmet sunabilmek amacıyla 7/24 yanınızda oluyoruz. Tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Bu ekibimizi günün her saatinde arayabilir ve tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Ayrıca Samsung teknolojileri hakkında da bilgi alabilir makinelerinizin kullanımları için detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 • Aklınızda ve gönlünüzde kalan makineleri satın almak için de firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Çünkü sizlere ikinci el eşya alanında da hizmet sunuyoruz.

Samsung ürünleri nelerdir;

Samsung markasını sunmuş olduğu ürün yelpazesi çok geniştir. Bu markadan satın alabileceğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi verelim;

 • Mobil alanında akıllı telefonlar, tabletler, Windows tabletler, giyilebilir teknolojiler ve mobil cihaz aksesuları satın alabilirsiniz.
 • Televizyon ve audio ve video alanında da çok sayıda ürün grubuna Samsung kalitesi ile sahip olabilirsiniz.
 • Beyaz eşya grubundan ise çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, son model ve kendiliğinden süpürebilen elektrikli süpürgeler, pişiricileri, klima ve buzdolabı gibi ürünler satın alabilirsiniz.
 • IT ve hafıza elemanları için de Samsung markası adı altında çok sayıda ürün bulabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA