Gaziantep Miele Klima Servisi

Gaziantep Miele Klima Servisi

Gaziantep Miele Klima Servisi

Klimalar hem ısınma hem de soğutma alanında kullanılabilen cihazlardır. Geçmişi oldukça eskilere dayanan klimalar, günümüzde yüksek teknolojiler ile üretilmektedir. Bu teknolojilerden biri de Miele markasıdır ve klima modelleri olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın her türlü ortama uygun klima modeli bulunmaktadır. Bu modeller estetik tasarımlar ve uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Ayrıca bütçenize göre alabileceğiniz ve değişik özellikleri bulunan modeller de vardır. Eğer ikinci el klima satın almak istiyorsanız Gaziantep Miele Klima Servisi firmamızdan destek alabilirsiniz. Çünkü bizler klima teknik servisi ve satışı alanında sizlere tam donanımlı hizmet sunmak için kurulduk. Sizlere firmamız hakkında merak ettiklerinizi açıklayalım;

Gaziantep Miele Klima Servisi ile satış ve servis hizmeti;

Firmamızdan klimalarınız için bakım, onarı, yedek parça, kurulum, keşif ve montaj için teknik servis hizmetiyle birlikte ikinci el klimalar için satış hizmeti de alabilirsiniz. Sizlere ikinci el klima satışlarımızda firma garantisi sunuyoruz. Çünkü klimalarımız bakımlı ve temizdir. Aklınızda aklan ancak çok pahalı olduğu için almayı düşündüğünüz bir model varsa, mutlaka bizimle görüşün ve tertemiz olan klimanızı uygun fiyatlarla satın alın.

Firma olarak personellerimizin tam donanımlı olmasına önem veriyoruz. Bunun için gerekli olan tüm eğitimleri almalarını sağlıyoruz ve onların profesyonel olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sizlere güvenilir hizmet sunmak ilkelerimiz arasında yer alır. Bu nedenle teknik servis ve satış alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahibiz.

Gaziantep Miele Klima Servisi olarak Miele markası ve diğer tüm markalar için sizlerin 7/24 yanınızda oluyoruz. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz.

Personellerimiz, alanında uzman olan kişilerden özel olarak seçilmektedir. Bu sayede klimalarınız için ihtiyacınız olan teknik servis hizmeti profesyonel olarak sunulur. Klimalarınızı personellerimizin bilgili ve uzman ellerine gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Klimaların ev ve iş yerlerinde doğru kullanımları için ip uçları nelerdir;

  • Klimalarınızın üfleme hızını gereğinden fazlaya ayarlamanız, hasta olmanıza neden olacaktır. Gereğinden fazla üflenen hava, solunum yollarınızı olumsuz etkiler.
  • Klimalarınızı bulunduğunuz ortam çok sıcak ise çok düşük sıcaklığa ayarlamamanız gerekir. Klimanız bu şekilde çok fazla enerji harcayacaktır. Ortamın sıcaklığını 24 ya da 26 dereceye getirmeniz, yeteli soğukluğu sağlayacaktır.
  • Bulunduğunuz şehirde hava çok nemli ise klimalarınızı nem alma moduna getirin. Ortamın fazla nemli olması, klimanın ortamı kurutmasına neden olacaktır. Klimayı nem alma moduna getirmeni hem ortamın nemli kalmasına hem de klimanın fazla enerji harcamamasına neden olacaktır.
  • Çok sıcak olan havalarda klima çalıştırıyorsanız, peçeleri kapatıp perdelerini indirerek, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Klimanın iç ve dış ünitesinde bulunan hava giriş ve çıkış perdelerinin kapalı olmamasına ve önünde engel bulunmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Klimanızı verimli olarak kullanabilmek için filtrelerinin belirlenen aralıklarla temizlenmesine önem vermeniz gerekir.
  • Klimalarınızı amacı dışında kullanmamanız gerekir. Örneğin yiyecek kurutmak, çamaşır kurutmak ya da yiyecekleri ısıtmak için klima kullanımı yaygındır. Klimanızı bu amaçlarla kullanmanız, ömrünü kısaltacak ve düzgün çalışmamasını sağlayacaktır.
  • Zamanlayıcısı olan klima modellerinden birini tercih ederek, siz evde olmadığınızda otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve eve geldiğinizde otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu sağlamış olursunuz ve klimanız fazla çalışarak yorulmamış olur.
  • Yalıtımı iti olmayan bir yerde oturuyorsanız ya da iş yeriniz böyle bir yerde ise ve klima kullanmak istiyorsanız, öncelikle yalıtım yaptırmanız gerekir. Yalıtımı yapılmamış olan yerlerde klimalar gereğinden fazla çalışacak ve daha kısa ömürlü olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA