Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri

Bulaşık makinesi üretiminde dünya markası olan Bosch, pek çok evde tercih edilir. Alman ve Türk teknolojilerinin birleşimi olan marka, kaliteli cihazları ile tanınmaktadır. Yurt içinde yurt dışında geniş bir satış ve servis ağına sahiptir. Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri de markanın en iyi ve en kaliteli teknik servisleri arasında yer alır. Bu firmalar arasında gözde olan firmamız, uzun yıllardır sizlere Bosch makasına ait tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermekten onur duymaktadır. Firmamızdan detaylı olarak bahsedelim;

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri ile tanışın;

Firmamız, Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilen teknik servislerden biridir. Bunun bir nedeni firmamızın uzun yıllar önce kurulmuş olması ve sizlere deneyimli hizmet sunmasıdır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde 7/24 yanınızda olmakta ve Bosch markasına sahip olan eski ya da yeni tüm beyaz eşyalarınız için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakında takip eden firmamız, Bosch teknolojisi ile ilgili tüm personelinin eğitim almasına önem verir. Bu sayede her biri kendi alanında uzman olan personellerinin tam donanımlı olmasına ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmasına yardımcı olur.

Yerinde ve zamanında hizmet sunan firmamız, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren en kısa sürede evinize ya da iş yerinize gelir ve hemen tamir işlemini gerçekleştirir. Bu sayede arızalardan dolayı mağdur olmanızı önler. Yerinde tamir edilemeyen makinelerinizin ise servislerimize getirilir ve söz verdiğimiz zamanda tekrar adresinize teslim edilir.

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri içine ön planda olan firmamız, sizlere aynı zamanda uygun fiyatlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ödemleriniz için de kapıda ödeme seçenekleri sunar. İsterseniz kredi kartınız ile isterseniz de nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde en çok karşılaşılan sorunlar nelerdir;

  • Bulaşık makineleri de kullanıcı hatalarından ya da uzun süreli kullanımlardan ve bakımsızlıktan dolayı zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalardan biraz bahsedelim;
  • Bulaşık makinesi yıkama programını başlatamayabilir. Bu durum elektronik bir arızadan meydana gelir. Böyle bir durumda bulaşık makinenizin açma kapama düğmesine basıp kapatın. Birkaç saniye bekledikten sonra tekrar açın. Sorun çözülmediyse cihazın fişini prizden çekin ve tekrar takın. Halen sorun devam ediyorsa bir teknik servis çağırın.
  • Bulaşık makineniz suyunu düzgün boşaltmayabilir. Bu durumda makinenizin lambaları yanıp sönmeye başlar. Kurulum sırasında su boşaltma hortumu sıkışmış olabilir ya da kapağı çıkarılmamış olabilir. Bu durumda hortumun doğru takıldığından emin olmanız gerekir. Su çıkan hortumun gideri tıkanmışsa, yine makineniz su boşaltmayabilir. Bu durumda bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Bulaşık makineniz düzgün bir şekilde su almayabilir. Bu durumda makineniz çalışmaz ve durur. Bu arıza su giriş hortumunun kireçten ya da pislikten dolayı tıkanmasından kaynaklanmış olabilir. Bu hortumu gevşeterek temizlemeniz gerekir. Su vanası açık değilse ya da evinize gelen su azalmışsa, makineniz yine su almayabilir. Vanayı mutlak kontrol edin. Sorun halen devam ediyorsa, bir teknik servis çağırmalısınız.
  • Bulaşık makinenizin düğmeleri çalışmayabilir. Bu durum elektrobnik bir arızadan kaynaklanabilir. Bu arızayı tam olarak tespit edebilmek için makinenizi tekrar açıp kapatmayı deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa makinenizi prizden çekin ve birkaç saniye bekledikten sonra tekrar takın. Çalıştırdığınızda halen düğmeler çalışmıyorsa, elektronik kart arızası olabilir. Bu durumda hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Sizler de profesyonel ve kaliteli teknik servis hizmeti alabilmek için Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en çok tercih edilen marka olan firmamızdan bakım, onarım, kurulum, tamir ve diğer teknik servis hizmetleri alabilmek için hemen iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA