Gaziantep Kombi Servisi

Gaziantep Kombi Servisi

Gaziantep Kombi Servisi

Bir kombi için gerekli olan her türlü servis hizmetini en doğru şekilde size Gaziantep kombi servisi sunar. Hizmet sektöründe birbiri ile rekabet halinde pek çok firma bulunuyor. Bu sıkı rekabetten en çok kazançlı çıkan taraf ise elbette ki müşteriler oluyor. Biz ise firmalar arası rekabetten önce piyasa taleplerini ve müşteri memnuniyetini araştırıyoruz.

Size sunacağımız her türlü hizmette ana kriterimiz sizin memnuniyetiniz. Kombiniz için gerekli olan kurulum, bakım, temizlik ve onarım hizmetlerinin sağlanması için hem gerekli olan teçhizata hem de eğitime gerçekten önem veriyoruz. Personel eğitimi ve yeniliklerin hizmet prosedürüne entegrasyonu sürdürülebilir kaliteli hizmet için son derece önemlidir.

Kendinden emin ve daima en iyisini hedefleyen uzman ekibimizce sunulan servis hizmetlerimizden dilediğiniz an istifade edebilirsiniz. Gaziantep kombi servisi her an ulaşabileceğiniz kadar size yakın.

Gaziantep Kombi Servisi Genel Kombi Hizmetleri

Size sağladığımız pek çok servis hizmeti var. Bunların başlıcalarını sizin için detaylı bir şekilde açıkladık. Kombinizin ihtiyaç duyduğu hizmete daha kolay karar verebilirsiniz.

·         Hızlı Kombi Onarım Hizmetleri

Kombiler, uzun ömürlü cihazlar olarak tasarlansa bile zaman içerisinde kullanıcı hataları, kurulum hataları, şebeke kaynaklı problemler, yanlış müdahaleler gibi nedenlerle arızalanabilirler. Özellikle kombilere en çok ihtiyaç duyulan kış aylarında meydana gelen arızaların, hızlı bir şekilde giderilmesi son derece önemlidir. Çocuklu ailelerin bu tarz durumlarda daha fazla sıkıntı yaşayacağı da bilinen bir gerçek. Gaziantep kombi servisi pek çok kombi markası için çok hızlı bir şekilde arıza tespiti yapar ve aynı süratle çözüm sunar. Kombi onarımı konusunda hem birikmiş tecrübesi hem de sürekli bünyesine kattığını yeniliklerle oldukça yetkin bir hizmet sunar.

·         Periyodik Kombi Bakım Hizmetleri

Kombilerin sadece arıza anında bakıma alınması çok kısa ömürlü ve verimsiz bir kombinizin olmasına sebep olur. Tıpkı araçların periyodik bakımı gibi kombilerin de periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Özellikle iç aksam ve baca kısmının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Henüz büyük bir arızaya neden olmamış bir hasar ya da doğru çalışmayan bir parça, periyodik bakımlar esnasında tespit edilebilir. Kombinizin tüm çalışan aksamı tek tek kontrol edilir ve hem yaz hem de kış konumundaki yanma verimine bakılır. Düzenli şekilde bakım gören kombiniz, çok uzun yıllar size hizmet edebilir.

·         Kombi ve Radyatör Temizleme Hizmetleri

Periyodik kombi bakımlarının yanı sıra periyodik kombi ve radyatör temizlik hizmetinden istifade etmek de size daha tasarruflu bir ısınıma imkanı sağlar. Tıkanmış bir filtre veya radyatör peteği kesinlikle kombi verimini düşürecektir. Kombinizin yeterli ısınmayı sağlamak için daha fazla çalışmasına neden olan bu tarz durumlar, hem faturanızı şişirecek hem de kombinizin ömründen çalacaktır. Gaziantep kombi servisi bu durumun önüne geçmek için var. Bacalar, hermetik kombilerde baca fanları, tesisata bağlı olan geri dönüş filtreleri kombinin periyodik bakımı esnasında kontrol edilmeli ve gerekli ise temizlenmelidir. İç aksamın da mutlaka tozu alınmalıdır. Radyatör petekleri de uygun cihaz ve kimyasallarla temizlenmeli, tıkanıklıklar açılmalıdır. Hava yapmış radyatör peteklerinin de mutlaka havası alınmalıdır.

·         Her Türlü Kombi Kurulum Hizmetleri

Kombinizin ilk kurulumu kadar nakil sonrası kurulumları da çok önemlidir. Kombinizin konumunu değiştirecekseniz ya da kombinizi başka bir binada kullanacaksanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Nakil sonrasında kombinizi ilk günkü verimi ile daha uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kurulum kadar söküm işleminde de önem verilmelidir. Gaziantep Kombi Servisi, kombinizi zarar görmeden bulunduğu yerden söker. Ardından da yeni kurulum yeri için gerekli kontrolleri yapar. Kurulum yerinin belirli standartlara uygun olması gerekir. Kontrollerin ardında uygun olan yere kurulum yapılır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA