Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi

Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi

Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens, bilinen en iyi beyaz eşya markalarından biridir. Yurt içinde ve yurt dışında tanınan ve devleşen bir marka olan Siemens, küçük ev aletleri ve beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Markanın ürünleri son teknoloji ile donatılmıştır ve oldukça estetik tasarımlara sahiptir. Bu nedenle fiyatları, diğer markalara göre biraz daha pahalıdır ancak kullanım ömürleri oldukça uzundur. Dünyada ve Türkiye’de oldukça geniş bir satış ağına sahip olan markanın servis ağı da çok geniştir. Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi, Siemens markasına yakışır kalitede hizmet sunmaktadır. Firmamız, geniş ulaşım ağı sayesinde Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde yanınızda olmakta ve 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmetin adresi Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi;

 • Firmamız, tam donanımlı olan mobil araçlara sahiptir. Bu araçları sayesinde, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar ve arızalarınız için kalıcı çözümler üretir.
 • Bakım ve tamir sırasında kullanılan tüm malzemeler orijinaldir ve birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu sayede makinelerinizin sorunları kalıcı olarak çözülebilir ve makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanmanız sağlanır. Çünkü makinelerinizde orijinal olan yedek parçaların kullanılması, makinelerinizin çabuk bozulmaması ve daha iyi verimle çalışabilmesi için oldukça önemlidir.
 • Firmamız, alanında uzman olan tam donanımlı personel kadrosuna sahiptir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, personelinin bu alanda gerekli eğitimleri almasını sağlar. Bu sayede personellerimiz sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet sunabilmektedir.
 • Firmamız ve personellerimiz, teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Almış olduğu kalite standardı belgeleri ile, güvenilir hizmet sunduğunu kanıtlamaktadır.
 • Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi, sizlere 7/24 hizmet veren teknik destek ekibine sahiptir. Bu ekibimize istediğiniz zaman ulaşabilir ve tüm soru ve sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Arıza kayıtlarınızı açtırabilir ve bakımlarınız için hatırlatma hizmeti talep edebilirsiniz.
 • Firmamız, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir ve bu portföyünü her geçen gün daha çok arttırmanın gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da kişiye özel hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızın bakım zamanları geldiğinde, müşterilerine otomatik hatırlatma yapar. Bu sayede makinelerinizin bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız ya da yapılmayan bakımlar nedeniyle makinelerinizin arızalanması sorunlarını yaşamazsınız.

Buzdolabı temizliği ve bakımı nasıl yapılmalıdır;

 • Buzdolabınızı daha verimli ve uzun süre kullanabilmek için temizlik ve bakımına önem vermeniz gerekir. Bu bakımı ve temizliği nasıl yapabileceğiniz hakkındaki detaylı bilgi ise şu şekildedir;
 • Buzdolabınızı temizlerken gazlı bez ya da diğer kimyasalları kullanmamaya özen gösterin.
 • Dolabınızı temizlemen önce mutlakla fişten çekin. Çünkü uzun süre kapağı açık kalan dolabınız hava sirkülasyonu yamakta zorlanır ve bazı elektronik arızalar verebilir.
 • Buzdolabınızın üst kısmında bulunan buzu temizlemek için ılık su kullanmalısınız. Ilık olan bir bezle temizlemeniz her zaman daha iyi olacaktır. Kesinlikle bıçak ya da bunun gibi kesici ve delici bir alet kullanmayın.
 • Buzdolabınızın iç kısmını temizlerken karbonatlı su yapın ev bu su ile temizleyin. Yarım litre suyun içine bir yemek kaşığı kabına atın ve çözüldükten sonra bir bez yardımıyla dolabınızın içini temizleyin. Bu sayede dolabınız hem daha güzel kokacak hm de kötü kokması engellenecektir.
 • Buzdolabınızın içini kimyasal deterjanlar, sabunlar gibi köpüren maddeler ile kesinlikle temizlemeyin. Bu maddeler dolabın içinde kalacak ve zamanlı zararlı mikroorganizmaya dönüşecektir.
 • Buzdolabınızın kapılarında bulunan sızdırmazlık contalarını mutlaka ılık bir bezle temizleyin ve bu temizleme işlemini 15 günde bir tekrarlayın.
 • Dolabın içine koyduğunuz yiyeceklerin ağzının kapalı bir kata olmasına özen gösterin ve bozulmuş ya da zamanı geçmiş olan gıdalarınızı mutlaka dolabınızda bulundurmayın.

Sizler de buzdolaplarınız ve diğer tüm beyaz eşyalarınız için kaliteli bakım, onarım, tamir ve kurulum gibi teknik servis hizmeti alabilmek için hemen Gaziantep Siemens Buzdolabı Servisi ile iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA