Gaziantep Arçelik Klima Servisi

Gaziantep Arçelik Klima Servisi

Gaziantep Arçelik Klima Servisi

Arçelik, uzun yıllardan beri kullanılan ve tercih edilen markalardan biridir. Yurt içine ve yurt dışında oldukça ünlü olan marka, Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaktadır. Klima, buzdolabı, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri alanında çok sayıda ürünü olan marka ayrıca yeşil doğa projesi ile de son zamanların en çok tercih edilen markalarındandır. Arçelik markasına sahip olan tüm eşyalar düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur. Gaziantep Arçelik Klima Servisi ise Arçelik markasına ait klimalarınızın teknik servis ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan firmadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Arçelik klima servisi hizmetleri nelerdir;

Firmamız üstün kalite, uygun fiyat ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensipleri ile çalışmaktadır. Bu alanda sizler sunmuş olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bakım hizmeti;

Gaziantep Arçelik Klima Servisi, Arçelik markasına ait olan tüm klimalarınızın bakımlarını gerçekleştirmektedir. Firmamızın deneyimli ve alanında uzman olan personel kadrosu, bakım sırasında gerekli olan tüm işlemleri eksiksiz olarak uygulamaktadır. Bu sayede klimalarınızın temizlik işlemleri yapılır ve arızalanacak olan tüm parçalar, önceden önlem alınarak değiştirilir. Klimaların verimli çalışabilmesi için yılda iki kez bakımlarının yapılması gerekir. Özellikle yaz ve kış aylarında sıklıkla kullanılan klimaların bu iki dönemde çalışma basınçları farklı olmaktadır. Eğer aynı iç basınç ile çalışırsa, daha çabuk bozulacak ve makinelerinizin ömrü kısalacaktır. Bu nedenle yaz ve kış aylarından önce mutlaka bakımlarını yaptırmanız gerekir.

Klimalarınızın bakımlarını yapan personellerimiz, değişmesi gereken parçaları tespit eder ve sizin onayınızı alarak bu parçaları değiştirir. Bu sayede klimalarınızı tam performanslı ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik faturalarınızda tasarruf sağlarsınız.

Firmamız kişiye özel hizmet sunarak klimalarınızın bakım zamanlarında sizleri bilgilendirmektedir. Periyodik bakım zamanlarınızda sizlere hatırlatma yapar. Bu sayede takip etmek zorunda kalmazsınız ve size özel sunulan bu hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.

  • Onarım ve yedek parça hizmeti;

Gaziantep Arçelik Klima Servisi aracılığı ile eski ya da yeni olan tüm klimalarınız için onarım ve yedek parça hizmeti de alabilirsiniz. Klimalarınızda meydana gelen arızalar için gezici olan mobil araçlarımız bulunur. Bu araçlar, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar ve klimalarınız için kalıcı çözümler sunar. Deneyimli personel kadromuz, adresinize gelerek klimalarınızı yerinde tamir eder. Tamir sırasında değişmesi gereken parçalar orijinalleri ile değiştirilir. Bu sayede klimalarınızı daha uzun ömürlü olarak kullanmanız sağlar. Firmamız tarafından kullanılan tüm yedek parçalar garantilidir. Garanti süresi içinde bu parçalardan kaynaklanana arızalar olması durumunda, firmamız ücretsiz olarak gerekli tüm işlemleri yapacaktır.

  • Yer değiştirme;

Klimalarınızın yer değiştirilmesi gerektiğinde de firmamızdan destek alabilirsiniz. Klimalar yer değiştirilirken tüm parçaları eşiksiz olarak takılmalıdır. Ayrıca takılan yerler de önemlidir. Klimalarınızın pencere önlerinde olmaması, odanın en verimli yerine takılması, açısının sizi hasta etmeyecek yerde olması gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir. Personellerimiz, sizler için yer değiştirme işlemini eksiksiz olarak yapacaktır. Böylece klimalarınız odanızın en verimli bölgesine, en kullanışlı şekilde yerleştirilecektir.

  • Montaj hizmeti;

Gaziantep Arçelik Klima Servisi, klimalarınızın montajlarını da gerçekleştirmektedir. Klimaların ilk montajlarında hangi parçaların nereye takılacağının bilinmesi ve klimaların evin en kullanışlı yerine takılması gerekir. Güler yüzlü personel ekibimiz, montaj işlemlerinize hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve klimalarınızı en verimli şekilde kullanmanız için gerekli olan tüm detayları titizlikle uygular. Ayrıca klimalarınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da detaylı bilgilendirme yapar.

Sizler de Arçelik markalı klimalarınız için firmamızdan destek alabilir, uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA