Gaziantep Bosch Klima Servisi

Gaziantep Bosch Klima Servisi

Gaziantep Bosch Klima Servisi

Gaziantep Bosch Klima Servisi, Bosch markasına ait olan tüm klimalarınız ve beyaz eşyalarınız için bakım onarım, teknik servis ve yedek parça gibi hizmetleri sunan, köklü bir firmadır. Firmamız uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulmuştur ve yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtlerde ve ilçelerde sizlere 7/24 hizmet sunaktan onur duymaktadır.

Gaziantep Bosch Klima Servisi ile kaliteli hizmet deneyimi yaşayın;

Firmamız, sizlere son derece kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur ve bu alanda çalışmalarına halen devam etmektedir. Teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Sahip olduğu kalite standardı belgeleri ile bu alanda kalitelisini ve güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır.

Firmamız, personellerinin deneyimli olmasına da önem vermektedir. Bu nedenle tüm kadrosunu kendi alanında uzman olan ve işini bilen kişilerden oluşturmuştur. Yeni çıkan tüm teknolojiyi yakından takip eder ve personelinin bu alanda gerekli olan tüm eğitimleri almasını sağlar. Bu sayede makinelerinizde yaşadığınız tüm arızalar için tam donanımlı olan personellerimiz doğru tespit yapar ve kalıcı çözümler üretebilir.

Bosch klimalarında görülen arızalar nelerdir;

Klimalar, dönemsel olarak çalıştıkları için uzun bir süre çalışmaz durumunda kalırlar. Genellikle yaz ayrılarında kullanılan klimalar diğer tüm aylarda bekleme durumundadır. Bu bekleme sonunda temizlik gerekebilir ve bazı parçalarının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle klimalarınızı kullanmaya başlamadan öce mutlaka bakım yaptırmanız gerekir. Bakım yaptırılan klimalar arızalanamaz ve gerekli olan tüm temizlik işlemleri yapıldığı için tam performans ve düşük yakıt ile çalışabilir. Gaziantep Bosch Klima Servisi, deneyimli personelleri ile sizlere bu bakım işlemleri için kusursuz hizmet sunaktadır. Personellerimiz klimalarınızın tam olarak temizlenmesini sağlar ve arızalanabilecek parçaları tespit eder. Ayrıca klimalınızın daha sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan iç basıncın da ayarlanmasını sağlar. Bu sayede klimalarınızı daha düşük enerji ve daha yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

Bakım yapılmış olsa bile klimalarınız zaman zamana bazı arızalar verebilir. Bosch klimalarda en sık karşılaşılan arızalar ve çözümleri hakkında bilgi verelim;

  • Klimanız çalışmayabilir. Bu durumda elektrik kesintisi söz konusu olabilir. Ünitenin fişi çıkmış ya da sigorta atmış olabilir. Uzaktan kumandanızın pilleri bitmiş y a da zamanlayıcıda ayarladığınız süre yanlış olmuş olabilir. Bütün bunları kontrol ettikten sonra klimanız halen çalışmıyorsa, hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Klimanız istediğiniz oranda ısıtmıyor ya da soğutmuyor olabilir. Bu durumda uygun olmayan sıcaklık ayarı yapmış olabilirsiniz ya da hava filtresi temiz olmayabilir. Bunları kontrol ettikten sonra evdeki kapı ve pencereleri kapatın ve tekrar deneyin. Ayrıca iç ve dış ünitedeki hava giriş çıkış filtrelerinin tıkanmadığından emin olmalısınız. Bütün bunlara rağmen sorun devam ediyorsa, hemen Gaziantep Bosch Klima Servisi ile iletişime geçin.
  • Klimayı çalıştırdıktan sonra odanızda tuhaf bir koku oluşabilir. Bu durumda odanızın nemli olup olmadığını kontrol edin. Bu nem mobilyalarınızdan ya da eşyalarınızdan ya da kıyafetlerinizden kaynaklanabilir. Eğer nem yoksa ve sorun devam ediyorsa mutlak bir teknik servis çağırın.
  • Klimanız normalden daha fazla gürültü çıkararak çalışabilir. Eğer klimanızda su akıyormuş gibi hafif bir gürültü varsa normaldir ancak rahatsız edici boyuta ulaşıyorsa mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Uzaktan kumada göstergeniz silik durumda olabilir. Bu durumda pilleriniz bitmiştir ya da yanlış yerleştirmiş olabilirsiniz.
  • Klimanın bulunduğu odanın her yeri eşit olarak ısınmayabilir ya da soğumayabilir. Bu durumda klimanızın kanatlarını dikey ve yatay konumda eşit olarak ayarlamanız gerekir. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.
  • Yukarıdaki tüm arızalar ve diğer sorunlar için Gaziantep Bosch Klima Servisi ile 7/24 iletişime geçebilir, montaj, yer değiştirme, tamir ve bakım gibi ihtiyaçlar için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA