Gaziantep Blomberg Klima Servisi

Gaziantep Blomberg Klima Servisi

Gaziantep Blomberg Klima Servisi

Blomberg, düşük fiyatları ve yüksek teknolojili ürünleri ile bilinen bir markadır. Bu markaya ait olan beyaz eşyalar ve klimalar, çok fonksiyonlu olarak üretilmektedir. Markaya ait olan çok sayıda klima modeli bulunur ve bu modeller her ortama uygun tasarımlar ile üretilmiştir. Bu modeller hakkında bilgi almak ve ücretsiz keşif avantajından yararlanmak için Gaziantep Blomberg Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak en büyük amacımız sizlere ikinci el klima ve beyaz eşya satışı ve teknik servisi alanında en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu amaçla uzun yıllar önce çıktığımız yolumuza, halen aynı istek ve heyecan ile devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyetini %100 olarak sağlamak için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor sizlere yeni modeller hakkında bilgi sunuyoruz. Ayrıca bu teknolojiler ile ilgili kendimizi de geliştiriyor ve personellerimizin de gerekli eğitimleri almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunabiliyoruz. Sizlere hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gaziantep Blomberg Klima Servisi hizmetleri nelerdir;

Firma olarak sizlere klimalarınız için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde klimayı kullanacağınız odanız için nereye ve hangi model klima almanız gerektiği hakkında bilgi veriyoruz.

Klimalarınızın bakımları için eksiksiz hizmet sunuyoruz. Klimanızı kullanmaya başlamadan önce mutlaka bakım yaptırmanız gerekir. Bu bakım hizmetimizde klimanızın tüm parçalarını eksiksiz olarak temizliyor ve değişmesi gereken parçaları belirliyoruz. Bu parçaları sizlere bildirdikten sonra değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tüm müşterilerimize periyodik bakım zamanlarında hatırlatma yapıyor ve onları, bu zamanları takip etmekten kurtarıyoruz.

Klimalarınız için onarım hizmetimizi verirken birinci sınıf kaliteye sahip olan ekipmanlar kullanıyoruz. Kullandığımız yedek parçaların ise orijinal ve firmamızın garantisi altında olmasına önem veriyoruz.

Gaziantep Blomberg Klima Servisi olarak sizlerin her zaman yanınızda olmak amacıyla 7/24 hizmet sunabiliyoruz. Bunu yaparken tam donanımlı olan mobil araçlarımızdan yardım alıyoruz. Bu araçlarımız, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren en kısa süre içinde bulunduğunuz ev ya da iş adresinize ulaşarak gerekli arıza tespitini yapar ve klimalarınız için doğru çözümler üretir. Yerinde hizmet sunarak kalıcı şekilde klimalarınızı tamir ettikten sonra piyasanın en uygun fiyat garantisi ile teslim eder.

İnverter Klima ve Normal Klima arasındaki Farklar Nelerdir;

  • Klimalar bulunduğunuz ortamın ısısını istenilen dereceye getiren ve bu derecede kalmasını sağlayan araçlardır. İnverter klimalar ise hem yaz hem de kış aylarında istenilen sıcaklıkta tutabilen iklimlendirme araçlarıdır. Kullanım amaçları normal klimalar ile aynı olsa da çalışma prensibi olarak birbiri ile farklılık gösterir.
  • Normal klimalar çalışmaya başladıklarında yüksek akım çekerler. Odanız istenilen sıcaklığa geldiğinde yavaşlar ve sonra dururlar. Odanın sıcaklığı düştüğünde ya da yükseldiğinde ise tekrar çalışmaya başlarlar ve yine yüksek derecede akım çekerler. Bu akımın yüksek olması, daha yüksek elektrik faturası ödeyeceğiniz anlamına gelir. İnverter klimalar ise bu çekilen akımdan soğan dez avantajı ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Özel motoru sayesinde sürekli olarak çalışır ve daha az enerji ile çalıştığı için normal klimaya göre çok daha az enerji harcar.
  • Kısa süreli kullanımlarda normal klimayı tercihe edebilirsiniz. Ancak uzun süreli kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamak ve daha fazla verim almak için inverter klimayı tercih edebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde fazla kalmıyorsanız normla klima, uzun süreli kalıyorsanız da inverter klima tercih etmelisiniz.
  • İnverter klimaların fonksiyonları normal klimalara göre daha fazladır ve daha şık tasarımlar ile üretilmektedir. Ayrıca filtre ve gürültü açısından da normal klimalara göre bir adım ödedir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA