Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi

Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi

Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi

AEG, çok fazla geçmişi olmamasına rağmen büyük markalar ile yarışabilecek konumda olan bir beyaz eşya markasıdır. Kaliteli üretimlerinin yanında estetik tasarımları ve ergonomik modelleri ile adından oldukça fazla söz ettiren marka, uygun fiyatlarıyla da dikkat çeker. Markanın ülkemizde yaygın bir servis ağı bulunmaktadır. Bu sayede AEG markasını güvenle alabilir ve arızalandığında ne yapacağınız endişesine düşmeden kullanabilirsiniz. Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi, sizlere AEG markası için teknik servis hizmeti sunabilen köklü bir firmadır. Firmamızdan detaylı olarak bahsedelim;

Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi hakkında;

Firmamız, uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulmuştur. Adını kısa zamanda geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Bu başarısının en büyük nedeni kaliteli hizmet sunuyor olmasıdır. Bugüne kadar almış olduğu her işi başarıyla yerine getirmiş ve oldukça büyük bir müşteri portföyün sahip olmuştur. Bugün, binlerce müşteriden oluşan portföyüne sınırsız, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktan onur duymaktadır.

Gaziantep AEG Buzdolabı Servisi olarak en büyük özelliğimiz, teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahip olmamızdır. Ayrıca kaliteli hizmet sunmamızın karşılığı olarak uluslararası kalite standardı belgelerine sahip olmaya hak kazanmamız, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu sayede sizlere her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmeti devam ediyoruz.

Firma olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. AEG markası, yenilikçidir ve teknoloji doğrultusunda sürekli olarak yeni modeller üretmektedir. Sizlere kaliteli ve doğru çözümler sunabilmek için firma olarak kendimizi bu teknolojilerle ilgili gelişiyoruz. Personellerimizin yeni çıkan tüm modeller ve teknolojileri ile ilgili eğitim almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere arızlarınızda ya da bakım ve onarım hizmetlerimizi sunarken etkili çözümler üretebiliyoruz.

Firma olarak diğer bir önceliğimiz sizlerin tam olarak memnuniyetini sağlamaktır. Bu alanda gerekli olan tüm çalışmalarımızı yapıyor, sizlere uygun fiyatlar sunmanın yanında profesyonel olarak en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Arızlarınıza doğru çözümler buluyor ve en iyi ekipmanlar ile beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz. Bu sayede sizlerin güvenini kazanıyoruz ve her geçen gün büyük bir aile olmaya devam ediyoruz.

Buzdolabını doğru kullanmanın önemi;

Buzdolapları yılın neredeyse bütün zamanlarında çalışır vaziyette olan en büyük yardımcılarımızdan biridir. Yıllar boyunca yiyecek ve içeceklerimizi güvenle saklayan bu aletlerin de her elektronik alet gibi bakıma ihtiyacı vardır bakımları yapılmamış olan ya da yanlış kullanıma maruz kalan buzdolaplarınız zamanla bozulacaktır. Bunun önüne geçebilmek için buzdolabı kullanırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Sizlere bu noktalar hakkında bilgi verelim;

  • Buzdolabınızı kapağı açık bırakmamaya özne göstermelisiniz. İçinden alacaklarınızı hızlı bir şekilde almalı ve kapağını uzun bir süre açık bırakmamalısınız. Çünkü dolabınız hava ile temas ettiğinde içindeki dereceyi buna göre ayarlamaya çakışır. Uzun süre kapağı açık kalırsa derecesini ayarlamakta zorlanır ve kısa bir süre sonra arıza verir. Ayrıca buzdolabınızı kapattıktan sonra hemen açamıyorsanız kapağını zorlamayınız. Bir süre bekledikten sonra tekrar deneyin. Çünkü bu süre zarfında dolabınız, içindeki basınç ve havayı ayarlamaya çalışıyordur.
  • Buzdolabınızın sık sık arızalanmaması ve daha az elektrik faturası harcaması için içini tıka basa doldurmayın. Alabileceği kadar malzemeyi, kapalı kaplar ile koyun. Özellikle dondurucu kısmına, normalden fazla yiyecek koymamaya özen gösterin. Aksi takdirde buzdolabınız buzlanma yapacak ve üst kısmındaki buzları dolabın içine gönderecektir.
  • Buzdolabınızın su tahliye yerlerinin önünü kapatmamaya özen gösterin. İçine koyduğunuz yiyecekler arka kısımdan mutlaka iki parmak önde olmalıdır. Aksi takdirde buzdolabınız gerektiği gibi suyunu boşaltamayacak ve bu da içerideki yiyeceklerinizin donmasına neden olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA