Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri

Son teknoloji ile üretilen ve çeşitli donanımları ile dikkat çeken Profilo bulaşık makineleri, son zamanların en çok tercih edilen markalarından biridir. Şık tasarımı ve çok fonksiyonlu kullanımı ile ön plana çıkan bu bulaşık makinelerinin olukça büyük satış ve servis ağı bulunmaktadır. Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en çok tercih edilen marka olan firmamız, Profilo markasına ait tüm beyaz eşya ve bulaşık makinelerinizin teknik seviş ihtiyacını karşılamak için gerekli olan yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

Firmamız ile Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en güvenilir hizmet deneyimi yaşayın;

Firmamız, ilk kurulduğu günden bugüne kadar sizlere kaliteli teknik servis hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Kalitelisini ise almış olduğu kalite standardı belgeleri ile kanıtlamaktadır.

Profilo markasına ait olan tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, yedek parça, kurulum ve diğer teknik servis hizmetleri için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Firmamızın kadrosuna dahil olan tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli olan kişilerdir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, personellerinin bu alanda eğitim ve sertifika almalarını sağlayarak onları tam donanımlı hale getirmektedir.

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamız, sizlere bakım hizmeti ile birlikte yıllık bakım periyodlarınızda hatırlatma hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede sizleri makinelerinizin bakım zamanlarını takip etme zahmetinden kurtarır.

Piyasanın en uygun fiyat garantisini sunan firmamızdan 7/24 teknik destek alabilir, arızalarınız ve diğer teknik servis ihtiyaçlarınız için teknik destek ekibimizi arayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde karşılaşabileceğiniz arızalar ve çözümleri neler olabilir;

Sizler Profilo markalı olan bulaşık makinelerinde hangi arızalar ile karşılaşabileceğiniz konusunda bilgi verelim;

  • Bulaşık makinenizde su giriş kontrolü göstergesi yanıyor olabilir. Bu durumda hortumunuz katlanmış olabilir. Hortumu kontrol edin ve katlanmışsa düzeltin. Su musluğu kapalı ise kontrol edin ve açın. Su musluğunuz sıkışmış ya da kireçlenmiş ise temizleyin ve açın. Su girişiniz kireçlendiyse makineyi fişten çekin ve su girişini temizleyin. Bunları yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa mutlaka bir teknik servis çağırın.
  • Bulaşık makinenizde su beslemesinin kontrolü göstergesi yanıp sönebilir. Bu durumda muhtemelen teknik bir arız söz konusudur. Bulaşık makineniniz fişini prizden çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar takın. Sorun halen devam ediyorsa su musluğunu kapatıp makineyi prizden çıkardıktan sonra bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Bulaşıklarınızın çukur kısmına su toplanmış olabilir. Bu durumda bulaşıkları eğimli şekilde yerleştirmiş olduğunuzdan emin olun ve mümkün olduğu kadar eşit yerleştirmeye çalışın. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.
  • Bulaşıklarınızda yemek artıkları kalabilir ve makineniz temiz yıkamayabilir. Bu durumda bulaşıklarınız birbirine çok yakın yerleştirilmiş olabilir. Ayrıca bulaşık sepetiniz fazla doldurulmuş da olabilir. Bulaşıklarınızı daha seyrek şekilde ve püskürtme kollarından su alabilecek düzeyde yerleştirmeye özen gösterin. Bulaşıklarınızı püskürtme kollarını engellemeyecek şekilde yerleştirin. Püskürtme kollarındaki memeler tıkanmışsa, temizleyin. Daha güçlü bir yıkama programı ile bulaşıklarınızı yıkayın. Bunları yapmanıza rağmen sorun halen devam ediyorsa, teknik servis çağırın.
  • Bardaklarınızın üzerinde çay ya da ruj lekesi kalıyorsa, yıkama ısınız çok düşük olabilir. Bu durumda daha yüksek ısıda bir program seçebilirsiniz. Deterjanınızı daha yoğun ve kıvamlı olarak ayarlayınız. Bulaşıkları ön yıkamaya almadan yıkayın ve sadece üzerindeki pislikleri almaya özen gösterin. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamızdan yukarıdaki arızalar ve diğer tüm sorunlarınız için destek alabilir, uygun fiyatlardan ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA