Gaziantep Daikin Kombi Servisi

Gaziantep Daikin Kombi Servisi

Gaziantep Daikin Kombi Servisi

Ülkemizde çokça tercih edilen kombi markalarından biri olan Daikin için Gaziantep Daikin kombi servisi, eşsiz kalitede bir servis sunuyor. Eşsiz ya da üstün kaliteli olduğunuzu iddia edebilmeniz için alanınıza ciddi anlamda hakim olmanız gerekir. Servisimizce sağlanan hizmetin kalitesinden, memnun müşterilerimizin tebessüm ve teşekkürleri ile emin oluyoruz.

Daikin kombi için de aynı kalite ve özveriden ödün vermiyoruz. Kombi üreticilerini ve üretim tekniklerini tanımak, hizmet sunarken olağan üstü kolaylıklar sağlıyor. Daikin de yakından tanıdığımız bir marka. 1950’li yıllarda global sahneye çıkan Daikin, ülkemize ise sonraki yıllarda geldi. Öncelikle distribütörler aracılığıyla 1978 yılı itibari ile Türkiye piyasasına giren marka, en büyük atılımını Temmuz 2011’de yaptı. Airfel’in tamamını satın alan Daikin böylelikle ülkemize kendi sermayesi ile büyük ölçekli bir giriş yapmış oldu. Hendek’teki üretim tesisinde kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri gibi pek çok iklimlendirme, ısıtma cihaz ve ekipmanının üretimini gerçekleştiriyor. Ar – Ge çalışmalarına verilen önemin sonucunda son derece yenilikçi ve piyasada rekabet mukavemeti yüksek modeller üretiliyor.

Daikin ülkemizde yıllık 300 bin kombi üretiyor. Ürettiği tüm kombilerin de modern teknolojiye uygun olmasına özen gösteriyor. Çevreci ve tasarruf odaklı modelleri ile öne çıkan markanın kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufu üçlemesini tüm model üretimlerinde gözlemlemek mümkün. Son modellerinde hem standart radyatör sistemi hem de yerden ısıtmalı sistemler için uygun tasarımları var. Gaziantep Daikin kombi servisi, kombi alırken ve kullanırken bilmeniz gerekenler konusunda da sizleri bilgilendiriyor.

Gaziantep Daikin Kombi Servisi Sık Sorulan Soruları Cevaplıyor

Hayli geniş bir ürün gamına sahip olan kombi markalarının doğru modellerini bulmak kadar özenle seçtiğiniz kombiyi doğru kullanmak da önemlidir. Gaziantep Daikin kombi servisi, hem kombi seçerken hem de kullanırken bilmeniz gerekenleri özetliyor.

·         Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her alışverişte olduğu gibi kombi alırken de aceleci davranmaktan kaçınılmalıdır. Ölçmeden, biçmeden, tüm detaylar hesap edilmeden doğru bir karar verebilmek mümkün değildir. Kombinizi almadan evvel aşağıdaki incelemeleri mutlaka yapın.

  • Evinizin kullanım alanı ile ısıtılması gereken alanını belirleyin.
  • Kullanılması muhtemel su hacmini, evde yaşayanlar, evdeki radyatör sayısı ve benzeri detayları dikkate alarak belirleyin.
  • Seçeceğiniz modelin yoğuşmalı olmasına özen gösterin. Satın almada maliyeti yüksek gibi görünse de uzun vadede size önemli oranda avantaj sağlayacaktır.
  • Satın alacağınız modelin enerji sınıfının üst olmasına dikkat edin.
  • Kullanıcı panelinin basit olduğu modelleri tercih edin.
  • Kombinizin kurulumunun yapılacağı yeri, kombi için ayrılan alanı da hesaba katın.

·         Kombilerin Kullanımı Zor mudur?

Teknoloji geliştikçe kimi cihaz ve makinelerin kullanımının daha karmaşık ve zor hale geldiği düşünülebilir. Kimi kombi modellerinde de aynı durumdan şikayet edilebilir; ama Daikin kombi için bu şikayetler pek olası değil. Kullanıcı dostu tasarımı ile yeni modellerde işlem yapmak son derece kolay. Dijital gösterge ve kontrol paneli üzerinden tüm ayarlamalar yapılabiliyor. Sıcak su ve radyatör ısı ayarını, basınç kontrolünü ve açma kapamayı bildikten sonra kombilerin kullanımı oldukça kolaydır. Yine de yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda çekinmeden Gaziantep kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

·         Merkezi Isıtma Sisteminden Ev Tipi Kombiye Geçildiğinde Ne Yapılmalı?

Her türlü bakım, onarım ve kurulum hizmetinde son derece ehil olan Daikin Kombi Gaziantep servisi, sistem geçişlerinde de sizi yalnız bırakmıyor. Merkezi ısıtma sistemi ile ısınan bir binanın daha sonra kombi ile ısınma sistemine geçmesi sıkça rastlanılır bir durumdur. Özellikle kömür kazanları ile merkezi ısıtması sağlanan binalar, doğalgazın mevkilerine gelmesi ile birlikte kombili sisteme geçmiştir. Merkezi doğalgazlı ısıtma sistemi kullananlardan da çeşitli sıkıntılardan dolayı bireysel kombi sistemine geçenler de bulunuyor. Sebep ne olursa olsun bireysel kombi sistemine geçildi ise akla gelen ilk soru mevcut radyatörlerin kullanıp kullanılmayacağı olur. Mevcut radyatörlerin kullanılması mümkündür. Öncelikle konut içerisindeki radyatörlerin merkezi sistemden bağlantısı tam olarak kesilmelidir. Bağlantı kesildikten sonra radyatörlerin detaylı bir şekilde temizliği yapılmalıdır. Sistem temizlendikten sonra bağlantı kontrolleri yapılmalıdır. Sızdırmazlık kontrolü yapıldıktan sonra da kombi çalıştırılır ve radyatörlerin ısınması kontrol edilir. Eğer ısınmasında sıkıntı olanlar var ise hava kontrolü yapılır ve havaları alınır.  Gaziantep Daikin kombi servisi, her türlü bakım ve onarım hizmeti ile birlikte geçiş süreçlerinizde de en kaliteli hizmeti sunuyor.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA