Gaziantep İndesit Servisi

Gaziantep İndesit Servisi

Gaziantep İndesit Servisi

İndesit, bir Ariston markasıdır. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça geniş kaynaklar ve ürün yelpazesine sahip olan İndesit, Ariston’un ısıtma ve soğutma sistemlerine ek olarak beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Markanın ürünleri ucuz fiyatı ve güzel tasarımları ile bilinir. Ayıca ürünlerinde yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Çok fonksiyonlu üretimleri ile göz dolduran firmanın ürünlerinde, farklı kullanım fonksiyonları bulunur. Bunlar hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ülke genelinde satış ağı yaygın olan firmanın servis ağ da yaygındır. Bu servi ağılarından biri de Gaziantep İndesit Servisi olarak bilinmektedir. Firmamız, uzun yıllar önce İndesit markasına yakışan kalitede teknik servis hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur ve Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde yanınızda olmaktadır. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep İndesit Servisi;

  • Firmamız, sizlere 7/24hizmet sunabilen, köklü bir markadır. Piyasadaki rakiplerinden en büyük farkı ise sizlere yenilikçi hizmet sunuyor olmasıdır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vererek, eni teknolojiler ve her markanın yeni çıkan ürünü ile ilgili kendini geliştirmektedir. Ayrıca tüm personelinin bu teknolojiler ve ürünler ile ilgili eğitim almasını sağlar. Bu sayede sizlere eksiksiz ve aradığınız kalitede hizmet sunabilmektedir.
  • Gaziantep İndesit Servisi, İndesit markalı olan tüm beyaz eşyalarınız ile birlikte diğer markalara ait olan ürünler ile ilgili de teknik servis hizmeti sunmaktadır.
  • Bakım hizmeti sırasında tüm makinelerin her bir parçası eksiksiz olarak temizlenir ve kontrol edilir. Bu sayede makinelerinizin arızalanmasının önüne geçilir ve hem elektrik faturasından tasarruf etmeniz sağlanır hem de makinelerinizin kullanım ömrü artar.
  • Firmamız sizlerin memnuniyetini her şeyden önde tuttuğu için bakım hizmetlerine özel hatırlatma yapmaktadır. Bizim müşterimiz olduğunuzda özel portföyümüze dahil olursunuz ve makinelerinizin periyodik bakım zamanlarında otomatik olarak personellerimiz tarafından aranırsınız. Personellerimiz sizlere bakımlarınızın hangi tarihte olacağı hakkında bilgi verecektir. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Firmamız onarım sırasında sizler yapmış olduğu tüm işlemleri anlatır ve neye para ödediğinizin bilincinde olmanızı sağlar. Ayrıca değişmesi gereken yedek parçalar olduğunda sizlere bilgi vererek onayınızı alır. Değiştirilen tüm parçaların yerine orijinal olanlar takılır ve bu parçalar firmamızın garantisi altındadır. Bu sayede makinelerinizi güvenle kullanmanız sağlanır.
  • Firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmak amacıyla teknik destek ekibine sahiptir. Bu ekip sayesinde tüm sorunlarınız için istediğiniz zamanda ve tarihte yanınızda olmaktayız. Bizlere arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa sürede adresinize geliriz ve makinelerinizin sorunları için kalıcı çözümler üretiriz.
  • Gaziantep İndesit Servisi olarak sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Ödemelerinizi ise kredi kartınız ile ya da nakit olarak yapabilmeniz imkân sağlıyoruz.
  • Firmamız sizlere güvenilir hizmet sunabilmek amacıyla tüm yetki belgelerine ve sertifikaları almıştır. Ayrıca uluslararası kalite standardı belgesini de almıştır.

İndesit ürünleri nelerdir;

Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra İndesit markasının ürünleri hakkında da bilgi verelim;

Markanın çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, fırınlar, dondurucular, ankastre fırınlar, klimalar, ankastre ocaklar şeklinde ürün grupları bulunur. Bu ürünlerden en çok tercih edilen grup ise ankastre setlerdir. Bu setler ergonomik tasarımları ve şıklığı ile göz doldurmaktadır. Markanın klimaları doğadan gelen serinlik ile kullanılır. Çamaşır makinesinin ise kullanımı tek tuşla olur. Makine, kendi programını içindeki çamaşırlara göre ayarlayabilir. Su pınarlı buz dolapları ile her zaman soğuk su elde edebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleri 16 farklı programa sahiptir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA