Gaziantep Ferroli Kombi Servisi

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi

Gaziantep Ferroli kombi servisi, bir başka İtalyan markası olan Ferroli tarafından üretilmiş tüm kombilerinizin, kurulum, bakım ve onarımını son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. 1955 yılından beri sektörde çok farklı segmentteki ürünleri ile yer alan Ferroli, ülkemizde de yatırım yapmış ve üretiminin bir kısmını halen Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Bursa’da üretim yapan markanın kombilerinde, hem yerli hem de ithal kombilerin detaylarını görebilmek mümkün. Enerji yasasına uygun, düşük emisyon değerli kombiler, yüksek verim özelliğiyle de öne çıkıyor. Hem doğalgaz hem de LPG’de kullanım imkanı olan kombilerde 14 farklı emniyet sistemi bulunuyor ve bu da güvenliğe verilen önemi gösteriyor.

Son derece sessiz çalışan Ferroli kombilerin kontrol panelleri de kullanıcı dostu ve oldukça modern görünüşlü. İç ve dış aksamı ile son derece modern olan Ferroli marka kombilerin, kompleks yapılarına hakim bir ekipten servis hizmeti alması gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Peki, Gaziantep Ferroli kombi servisi nasıl oluyor da hem uluslararası standartlarda hem de ülkemiz şartlarına uygun kaliteli servis hizmeti verebiliyor?

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi Hizmet Kalitesi Standartları Neye Dayanır?

Servisimiz, sizlere hak ettiğiniz kalitede bir servis hizmeti sunabilmek için hizmet kalitesini belirli hususları referans alarak artırır. Bu hususlar hem ülkemiz hem de dünya ölçeğinde bazı kurallara göre belirlenir. Size sunduğumuz hizmetin kalitesine dair kendimize prensip edindiğimiz hususlardan birkaçını açıkladık.

·         Uluslararası Servis Kalite Prensipleri

Ferroli gibi uluslararası piyasada satışa sunulan markaların ürünleri için yine aynı ölçekte bir servis anlayışı gerekir. Yerelde hizmet verilirken bile tüm dünyada sunulan servis hizmetinin gereksinimlerinden haberdar olmak ve mümkün olan tüm gereksinimleri transfer etmek gerekir. Gaziantep Ferroli kombi servisi, tüm müşterilerimizin bir dünya vatandaşı olduğunun farkında. İtalya’da üretilen bir kombi için İtalyan bir müşteri nasıl bir servis hizmeti alıyorsa aynısını hatta daha iyisini yerel müşterilerimiz de alabilmeli. Bunu sağlayabilmek için de ufku açık bir işletme olunması gerekir. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak size çok üstün bir servis hizmeti sağladığımızdan emin olabilirsiniz.

·         Yerel Farklılıklar ve Beklentiler

Küresel yaklaşımlar kadar yerel farklılıklar ve beklentiler de verilecek olan servis hizmetinin şeklinin belirlenmesinde son derece mühimdir. Ülkemizin topoğrafik yapısı ve iklim koşulları farklı olduğu gibi bölge bölge ve hatta il il kültürel farklılıklar da ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde servis hizmeti sunanlardan öncelikli beklenti şeffaflık, uygun maliyet ve güler yüzdür. Hatta kimi müşterilerimiz için güler yüz ve samimiyet pek çok husustan önce gelmektedir. İnsanlarımızın sıcak kanlı yapısına uygun bir hizmet sağlayabilmek için Ferroli Kombi Gaziantep servisi olarak kendimizi sürekli beklentileriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmiyor, tamamen müşterilerimi kazanma odaklı bir servis hizmeti sunuyoruz. Kombi kurulumu, kombi bakımı, onarımı ve kombi temizliği için size üstün kalite bir servis hizmeti sözü veriyoruz.

·         Sürdürülebilir Hizmet Gayesi

Firmaların devamlılığı sundukları hizmetin belli bir misyonu ve vizyonu olmasına bağlıdır. Bu sayede sürdürülebilir bir hizmet mantığı oluşturulur ve uzun yıllar kombi kullanıcılarını memnun etme şansı elde edilir. Günübirlik, tek seferlik servis hizmeti sağlayan, avam tabiri ile “ne koparsak kardır” mantığıyla günü kurtarmaya çalışan servislerin büyüme ve piyasada yerini sağlamlaştırma şansı yoktur. Sürdürülebilir hizmet için güncellenmek, yeniliklere açık olmak şarttır. Hem servis hizmeti sektörünün yeniliklerini hem de ısıtma sektörünün güncellenmelerini Gaziantep kombi servisi olarak yakından takip ediyoruz.

·         Uzman ve Gelişime Açık Personel

İnsana, insan ile hizmet eden bir firmanın, hizmet sağlayıcılarının da kesinlikle kendilerini geliştirmeye açık olması gerekir. Her geçen gün bir yenilik, farklı bir teknolojik gelişme ortaya çıkarken sabit bir anlayış ile servis hizmeti sunmak imkansızdır. Kombi teknolojileri yakında incelendiğinde sürekli daha karmaşık elektronik parçaların, kombilerin çalışan aksamına dahil olduğunu görebilmek mümkün. Elektronik ve mekanik parçalardaki gelişime paralel olarak hizmet kalitesinde de sürekli ileriye doğru bir gelişim mevcut. Gaziantep Ferroli kombi servisi personeli eğitime ve gelişime açıktır. Aldığınız hizmetin ve hizmeti size sunanların doğruluğu ve kalitesini birebir gözlemleyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA