Gaziantep Vestel Servisi

Gaziantep Vestel Servisi

Gaziantep Vestel Servisi

Vestel, dünya teknolojisini Türkiye ile buluşturan ve yerli üretimi destekleyen bir markadır. Ülke genelinde ve dünyada çok fazla satış hacmi olan marka Türkiye üretimli olan ilk akıllı telefonlarını piyasaya sunmuştur. Rekor seviyede tasarruf sağlayan beyaz eşya ürünler ile de dikkat çeken marka bir Türk kuruluşudur. Dünya genelinde toplam 120 satış noktası ve 350 yetkili servisi bulunmaktadır. 13 adet merkez yetkili servisi ile de sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır. Markanın en yetkili servislerinden biri de Gaziantep Vestel Servisi şeklindedir. Firmamız, sizlere Vestel markasına yakışan kalitede ve sınırsız hizmet sunmaktadır. Firmamızdan bakım, onarım, yedek parça gibi alanlarda teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sizlere firmamız ve sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Vestel Servisi ile sınırsız hizmet keyfi yaşayın;

  • Firma olarak uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulduk ve sizlere Gaziantep’in her bölgesinde hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Yetkili ve deneyimli olan personellerimiz ile 7/24 yanınızda oluyoruz ve Vestel markalı olan tüm ürünleriniz için teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • Bizlerin en büyük amacı sizlere %10 müşteri memnuniyeti sunmaktır. Bu nedenle hizmetlerimizi kusursuz olarak sunuyoruz ve bizlerden memnun kalmanız için ihtiyaç duyduğunuz her noktada ayanınızda oluyoruz.
  • Makinelerinizi kendi makinelerimiz gibi görüyoruz ve onlar için en iyi hizmeti sunuyoruz. Bakım ve onarım sırasında tüm işlemleri eksiksiz olarak yapıyoruz ve onları daha uzun ömürlü olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz.
  • Vestel teknolojileri hakkında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahibiz ve tüm personelimizin bu alanda eğitim almasını sağlayarak onları tam donanımlı hale getiriyoruz. Bu sayede sizlere eksiksiz hizmet sunabiliyoruz.
  • Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilmek için sizleri de ofisimize davet ediyoruz.

Vestel ürünleri nelerdir;

Vestel Türk mühendisleri ile Türkiye’de üretim yapmakta ve ürünlerini gururla sunmaktadır. Bu ürün grupları arasında akıllı 4K teknolojisine sahip olan televizyonlar, Venüs marka akıllı telefon modelleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, ankastre ürünleri, led aydınlatma ürünleri, klimalar ve ısıtıcılar, küçük ev aletleri ve bulaşık makineleri bulunmaktadır.

Vestel, sizlere özel hizmetler de sunmaktadır. Mobil asistan ile Vestel ürünleri ile ilgili tüm gün yanınızda olan bir asistana sahip olursunuz v sizlere canlı destek sunar.

Sesli tarifler ile tabletinize bu uygulamayı indirerek, yemek tarifleri ile ilgili adım adım anlatan sesli anlatımlara ulaşabilir ve yemeklerinizi bir profesyonel gibi yapabilirsiniz. Bisiklet kullanmayı seviyorsanız, bisikletim ve ben uygulamasını indirerek, bisikletinizle kaç kalori harcadığınız, ne kadar yol kat ettiğiniz gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bisiklet dostu kafeler ve bunlar gibi yerler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Vestel son teknolojileri ile göz doldurmaktadır. Örneğin; yeni nesil çamaşır makinelerinde 22 farklı leke çıkarma fonksiyonu bulunmaktadır. Yeni model akıllı telefonlarında ise uzaktan kumanda olma ve daha fazla belek kapasitesi gibi özellikler bulunur.

Siz de yeni nesil teknolojileri olan Vestel markasına yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet almak istiyorsanız Gaziantep Vestel Servisi iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA