Gaziantep Bosch Servisi

Gaziantep Bosch Servisi

Gaziantep Bosch Servisi

Yaklaşık 125 yıllık bir maziye sahip olan Bosch markası, Almanya menşeili bir beyaz eşya markasıdır. İlk olarak 1886 yılında atölyesini kurmuş ve ev aletleri için üretim yapmaya başlamıştır. 1929 yılına gelen kadar ise oldukça fazla çalışana ve üretim kapasitesine sahip olmuş, kısa zamanda adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. 1929 yılında ise ilk olarak elektrikli ev aletleri üretmeye başlamıştır. 60 litreye sahip olan ilk elektrikli buzdolabı ise 1933 yılında Bosch markası tarafından üretilmiştir. 1949 yılına gelindiğinde ise bugün klasik model adını verdiğimiz buzdolabı modelleri her evin mutfağını süslemeye başlamış ve hızla yayılmıştır. 1952 yılında ilk mutfak makinesini üreten marka, bu makine ile yoğurma, parçalama, püre yapma ve rendeleme gibi işlemler gerçekleştirmektedir. 1958 yılına gelindiğinde ise tam otomatik çamaşır makinesini üretmiş ve hanımların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmayı başarmıştır. 1964 yılında ise hanımların aktif olarak iş hayatında yer alamsını baz alarak onların yaşamlarını kolaylaştırmak için ilk bulaşık makinesini üretmiştir. 1970’li yılara gelindiğinde ise artık çok sayıda elektrikli ev aletleri üretmeye başlamıştır. İlk defa çamaşır yıkama ve kurutma işlemini birlikte yapan çamaşır makinesini ise 1972 yılında üretmiştir. 1973 yılında fırın ve 1974 yılında ilk mikrodalga fırın üretimlerini gerçekleştiren marka 1989 yılında da modern buzdolapları üretmeye başlamıştır. Teknolojisini her geçen gün geliştirmiş ve günümüze gelen kadar çok sayıda modelde yüksek teknolojili ürünler üretmeye devam etmiştir. Bir dünya markası olan ve Avrupa il birlikte Türkiye’ye de tercih edilen marka olan Bosch için yaygın bir teknik servis ağı da bulunmaktadır. Gaziantep Bosch Servisi, sizlere Bosch markasına ait olan tüm eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunabilen yetkili firmalardan biridir. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Bosch Servisi ile üstün hizmet;

Firmamız, uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulmuştur. Bosch markasına yakışan kalitede hizmet sunan firmamız, çok kısa bir sürede adını geniş kesimlere duyurmayı başarmıştır ve bugün tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamızdan Bosch markalı tüm ürünleriniz için bakım, yedek parça, kurulum, de montaj, onarım gibi pek çok alanda teknik servis hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda ikinci el beyaz eşya satıları için de firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

Bosch markasının tüm ürünleri için teknik servis hizmeti verebilmek adına tüm yetki belgelerini almış olan Gaziantep Bosch Servisi, gelişen Bosch teknolojisini de yakından takip eder. Firmamız bu alanda sürekli olarak kendini ve personelini geliştirir. Personellerini gerekli donanımları almasını sağlar ve sizlere kusursuz hizmet sunmayı hedefler. Personellerimiz özel olarak eğitim almış ve her biri kendi alanında uzman olan kişilerden, özel olarak seçilirler. Bu sayede firma olarak sizlere güvenilir hizmet sunabiliyoruz.

Firmamızın en büyük avantajlarından biri de sizlere 7/24 hizmet sunabilmesidir. Bunun için tam donanımlı olan mobil araçları bulunur ve bu araçlar ile 7/24 teknik servis hizmeti sunabilir. Bunun amacı ise sizleri makinelerinizde yaşadığınız problemlerden dolayı mağdur etmemektir. Yerinde ve zamanında hizmet sunarak, makinelerinizde oluşan tüm sorunları en kısa sürede giderir.

Yenilikçi hizmeti ile ön planda olan firmamız, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Firmamızda kullanılan tüm yedek parçalar orijinal olmasına rağmen, piyasanın en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. Bu sayede kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almanız sağlanır. Sizler de bu üstün hizmet anlayışından faydalanmak ve makinelerinizi alanında uzman olan kişilere emanet etmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA