Gaziantep Alarko Kombi Servisi

Gaziantep Alarko Kombi Servisi

Gaziantep Alarko Kombi Servisi

Güvenilir servis hizmetinin en doğru adresi Gaziantep Alarko kombi servisi, sahip olduğu üstün nitelikler ile size şimdiye dek tecrübe etmediğiniz kalitede bir hizmeti garanti ediyor. Yerli ve yabancı firmaların ortaklığı ile ülkemizde daha kolay büyüyen ve gelişen markalara en iyi örneklerden biri olan Alarko, Carrier markası ile girdiği ortalık neticesinde Alarko Carrier adı ile ülkemizde ısıtma sektöründe ürün pazarlıyor. Özellikle kombi alanında kedine hayli güvenen marka uzun yıllar “Alarko kombi, gerçek kombi, gerçek konfor” sloganı ile akıllarda kaldı. 2000 yılından itibaren Gebze’de çok büyük bir alanda üretim gerçekleştiren Alarko’nun mazisi ise çok daha eskilere dayanıyor. 1954 yılında Üzeyir Garih tarafından kurulan Alarko, zaman içerisinde çok büyük değişimler yaşadı ve ülkemizin bilinen ve tercih edilen markalarından biri haline geldi. Günümüzde ise yenilikçi teknolojileri kombilerle buluşturma konusunda oldukça büyük çalışmalara imza atıyor. Alarko kombilerin öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Yeni üretim felsefelerinin içerisinde çevre bilinci oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu durum Alarko için de geçerli “Premiks” adı verilen modern sistem ile Alarko kombilerde yüksek verim ve düşük emisyon sağlanıyor. Üstelik tasarruf konusunda da oldukça iddialı. Kullanım kolaylığı sunan paneli ile kullanıcı dostu ürünler göze çarpıyor. Evinizin konforunu artırırken faturalarınızı artırmayacağı mesajını veren Alarko, kombi teknolojisinde müşteri memnuniyeti oldukça yukarılara taşımış durumda. Aldığınızda memnun olduğunuz kombinin kullandığınız süre boyunca da sizi memnun etmesi için Gaziantep Alarko kombi servisi kurulum, bakım ve onarım hizmetleriyle daima yanınızda. Biz yaptığımız işten son derece eminiz ama sizin kombi ile ilgili sorularınız olabilir.

Gaziantep Alarko Kombi Servisi Sorularınızı Cevaplıyor

·         Kombi Nerelere Monte Edilebilir?

Öncelikle bilinmesi gereken kombilerin açık balkonlara veya binaların dış duvarlarına kesinlikle monte edilmemesi gerektiğidir. Ayrıca çok kapalı, hava almayan alanlara da kombi montajı yapılmaz. Kapalı balkonlara ve mutfaklara kombilerin montajı mümkündür; ama banyo ve benzeri alanlara kesinlikle monte edilemezler. Zaten kombilerin kurulacakları alanlar, bu alanların havalandırılması, muhafazası gibi konularda konulmuş kurallar ve gaz sağlayıcı şirketlerce hazırlanılmış sözleşmeler vardır. Gaziantep kombi servisi ile temasa geçerek kombinizin monte edildiği konumun doğruluğu ve olması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

·         Bir Kombi Ortalama Kaç Yıl Kullanılabilir?

Bir kombinin kullanım ömrünü belirleyen pek çok faktör bulunur. Bakanlıkça belirlenmiş olan kombilerin ekonomik ömrü ise 15 yıldır. Uzun süreler kullanılan kombilerin sırrı ise alınan doğru servis hizmetidir. Kurulum, bakım ve onarım için kaliteli ve güvenilir hizmet almak şarttır. Alarko Kombi Gaziantep servisi periyodik bakımlarınızı sağlıklı bir şekilde yaparak kombinizin kullanım ömrünün uzun olmasına önemli bir katkıda bulunur.

·         Kombi Sürekli mi Yoksa Aralıklı mı Çalıştırılmalı?

Bir kombiden en verimli şekilde istifade etmenin yolları aranırken sıkça sorulan soruların başında bu soru gelir. Kombinizi bilinçli kullanırsanız en üst seviye verimi de elde edersiniz. Kombinizi açtıktan sonra ortam ısısı istediğiniz seviyeye geldiğinde, kombinizi kapatmak ortam ısısının yavaşça düşmesine neden olur. Siz tekrar kombinizi açarak ortam sıcaklığını yine aynı seviyeye çıkarmak istediğinizde ise sarfiyatınız çok daha fazla olacaktır. Sürekli olarak belirli bir ayarda kontrollü olarak çalıştırılan kombiden daha verimli bir şekilde istifade edilebilir. Tüm hususlara dikkat etmenize rağmen arzu ettiğiniz ya da olması gerektiği gibi ısınamıyorsanız Gaziantep Alarko kombi servisi bakım ve onarım ekibi ile size anında profesyonel çözümler üretebilir.

·         Eşanjör Nedir?

Eşanjör ya da ısı değiştirici, değişik sıcaklıklardaki iki ya da daha çok akışkanın, ısılarını, birbirine karışmadan yani temas olmadan birinden diğerine aktarmasını sağlayan cihazlardır. Genelde akışkanlar birbirlerinden bir ısı transfer yüzeyi ile ayrılırlar ve birbirlerine karışmaları bu sayede önlenir.

·         Tek Eşanşörlü veÇift Eşanjörlü Kombinin Farkı Nedir?

Kombilerde çift eşanjör bulunmasının temel amacı kullanılacak olan suda bulunan kirecin, kapalı devre kalorifer tesisatının geçeceği eşanjörden uzak tutulmasıdır.  Kombideki su ayrı eşanjörde, kullanılacak su ise ayrı bir plakalı eşanjörde ısıtılır. Bu sayede ana ısıtıcı eşanjörün sürekli olarak çalışması ve taze şebeke suyunun sürekli ana eşanjöre girmesinin önüne geçilerek ana eşanjörün kireçlenme riski sıfıra indirilmiş olur.

Sadece teknik konularda değil aklınıza takılan her konuda dilediğiniz an Gaziantep Alarko Kombi Servisi ile iletişime geçebilir ve tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA