Gaziantep AEG Kombi Servisi

Gaziantep AEG Kombi Servisi

Gaziantep AEG Kombi Servisi

Gaziantep AEG Kombi Servisi olarak, uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımız sayesinde adımızı kısa zamanda duyurmayı başardık ve sahip olduğumuz müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırdık. Bugün yüzlerce müşteriden oluşan geniş bir aileye sahibiz ve bu durumu gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla ise sizlere her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edindik. Gaziantep merkezde başladığımız iş hayatımıza tüm ilçeleri ve semtleri olarak devam ediyoruz. Bunu yaparken de tam donanımlı olan gezici mobil araçlarımızdan ve tecrübeli personellerimizden faydalanıyoruz. Bu sayede yaşadığınız arızalardan dolayı mağdur olmanızı engelliyor ve sizlerin 7/24 yanınızda olabiliyoruz. Sizlere firmamızdan alabileceğiniz diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep AEG Kombi Servisi ile kombileriniz emin ellerde;

Kombiler, kış aylarında ısınma amacı ile kullanılan makinelerdir. Günümüzde her evde doğalgaz olduğu düşünülürse, kombilerin kullanım alanı oldukça geniştir. Genellikle kış aylarından sık sık arıza veren kombilerin zamanında tamir edilmesi, sizlerin mağdur olmaması açısından çok önemlidir. Gaziantep AEG Kombi Servisi olarak AEG markalı olan eski ya da yeni tüm kombilerinizi profesyonelce tamir ediyor ve sizleri zor durumda bırakmamak adına her zaman yanınızda oluyoruz. Personellerimiz AEG markasının teknolojisi hakkında tam donanımlıdır ve gerekli eğitimleri almıştır. Bu sayede arızalarınıza doğru çözümler sunar ve makinelerinizi tam olarak tamir edebilir. Bu sayede kombilerinizi mağdur olmadan ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda kombilerinin temizliği ve bakımı alanında da hizmet sunmaktadır. Kombi temizliği çok önemlidir ve peteklerden tek bir çivisine kadar temizlenmesi gerekir. Bu alanda mutlaka yetkili ve işini bilen bir yerden destek almalısınız. Firmamız, bakı ve temizlik alanında, Gaziantep’in en çok tercih edilen firmalarından biridir. Çünkü personellerimiz petekleriniz için özel kimyasallar ve deterjanlar ile temizlik yapar ve teknik bir pislik kalmayana kadar temizlik işlemine devam eder. Kombinizin iç aksamının da temizlik işlemlerini yerine getirir ve elektrik ve doğalgaz faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Bakım sırasında arızalanması muhtemel olan parçalar da belirlenir ve bu parçaların orijinalleri ile değişmesi sağlanır. Orijinal ve firmamızın garantisi altında olan bu parçalar sayesinde kombinizi daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Sizler de Gaziantep AEG Kombi Servisi ile iletişime geçebilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kombilerin doğru kullanım kuralları nelerdir;

  • Kış aylarında en büyük yardımcılarımızdan olan ve tek ısınma aracımız olan kombilerin doğru kullanımları, elektrik ve doğalgaz faturalarınızı azalmanıza yardımcı olur. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıdaki şekilde inceleyebiliriz;
  • Kombilerinizin yaz ayalarında kapalı kalması, onların temizlenmeye ihtiyaç duyması anlamına gelecektir. Arıza vermemesi ve tam performans ile çalışması için mutlaka kullanamaya başlamadan önce bakım yaptırın.
  • Kış aylarında kombinizi açıp kapatmanız, içindeki suyun soğumasına ve kombinizin daha fazla çalışarak çabuk yorulmasına neden olacaktır. Bu nedenle gündüzleri evde yoksanız bile kombinizin derecesini en düşük konuma getirerek, kapatmadan kullanmanız gerekir. Kalorimetresi olan kullanımlarda ise her kaloriferin 1’den 5’e kadar olan derecesini 1’e getirerek, peteklerinizin ısısını düşürebilir, açmak istediğinizde ise yine bu kısımdan yükseltebilirsiniz.
  • Kış aylarında ve yaz aylarında kombinizden sıcak su alırken sık sık açıp kapatmamaya özen gösterin. Sık sık sıcak suyu açıp kapatmanız onun daha fazla enerji harcamasına neden olacaktır. İhtiyacınız olan kadar suyu alıp, çeşmeyi kapatarak kullanmanız gerekir.
  • Kombilerinizin su barını belirli dönemlerde kontrol edin. Su barı 1,5 ile 2 arasında olmalıdır. 2’nin üzerinde olması ve 1’in altında kalması, kombinin düzgün çalışmamasına neden olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA