Gaziantep Profilo Servisi

Gaziantep Profilo Servisi

Gaziantep Profilo Servisi

1995 yılında kurulan Profilo, kaliteli üretimleri ve ileri teknolojisi sayesinde adını kısa zamanda duyurmayı başarış olan bir firmadır. Ülkemizde 1200’den fazla satış kanalına sahip olan marka, buna istinaden servis ağını da geniş tutmuştur. Gaziantep Profilo Servisi, bu servis ağlarından biridir ve Profilo markasına yakışan kalitede hizmet sunmaktadır. Profilo markası dayanıklı ev aletleri üretimi yapmaktadır. Ürün gruplarında ankastre setler, beyaz eşya, klimalar, su ısıtıcıları, elektrikli süpürgeler ve küçük ev aletleri bulunur. İstanbul’da yerli üretim tesisi bulunan marka, bazı ürünlerini ithal etmektedir. Profilo beyaz eşya üretimini tamamen Türk halkının tüketim alışkanlıklarına göre gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin en önemli özelliği ise dayanıklı olmasının yanında sade ve kullanışlı teknoloji ile üretilmesidir.

Profilo ürün grupları nelerdir;

 • Profilo markasına ait olan ürün gruplarından beyaz eşyalar kısmında buzdolapları çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, aspiratörler ve ocaklar bulunur.
 • İnoks ve siyah seri ile üretilen ankastre setleri ise dekoratif özelliğiyle dikkat çeker. Bu ürün grubunda da ankastre fırınlar, ankastre mikrodalgalar, ankastre bulaşık makinesi ve ankastre davlumbazlar bulunur.
 • Küçük ev aletleri grubunda ise yiyecek ve içecek hazırlama ürünleri, kişisel bakım ürünleri, elektrik süpürgeleri ve ütüler bulunur.
 • Isıtma ve soğutma sistemleri üretimi de yapan firmanın klimaları da bulanmaktadır. Klima modelleri ise yine dekoratif ve şık olması ile göze çarpar. Her ortam için uygun olan klima modelleri bulunmaktadır.

Gaziantep Profilo Servisi;

Sizlere Profilo markası hakkında detaylı bilgi verdikten sonra, firmamızdan da ayrıntılı olarak bahsedelim;

 • Gaziantep Profilo Servisi olarak sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kurulduk. En başlarda Gaziantep merkezde teknik servis hizmeti vermeye başladık ve çok kısa bir süre içinde müşteri grubunuzu genişlettik. Bugün yüzlerce müşteriden oluşan portföyümüze kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.
 • Firma olarak tüm yetki belgelerine ve gerekli olan sertifikalara sahibiz. Bu sayede sizlere şeffaf ve güvenilir hizmet sunabiliyoruz. Personellerimizi tam donanımlı olarak seçiyor ve onların alanlarından uzman olmasına önem veriyoruz.
 • Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi ve personelimizi bu alanda geliştiriyoruz. Bu sayede teknik arızlarınız için doğru ve kalıcı çözümler üretebiliyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle personelimizin yeni teknolojilerle ilgili eğitim alamsını sağlıyoruz.
 • Personellerimiz Profilo markalı tüm eşyalarınız için profesyonel bakım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetini sunarken sizlere her aşama hakkında bilgi verir. Makineleriniz tam olarak temizlenir ve arızalanması muhtemel olan parçalar belirlenir. Bu parçaların değişmesi için sizleri onayı alınır ve yerine orijinal olan yedek parçalar takılır.
 • Orijinal olan tüm parçalarımız firmamızın garantisi altındadır. Bu garantinin anlamı, değiştirdiğimiz her parçanın arkasında durmamızdır. Yani değiştirdiğimiz parçalarda sorun olması halinde bu sorunları ücretsiz olarak gideriyoruz ve sizlerin mağdur olmasını engelliyoruz.
 • Firmamız bunlarla birlikte klimalarınız için yer değiştirme hizmeti ve tüm Profilo markalı eşyalarınız için kurulum, montaj gibi teknik servis hizmetleri de sunmaktadır.
 • Firmamız, sizlerin her zamana yanınızda olabilmek amacıyla 7/24 çalışan teknik destek ekibine de sahiptir. Bu ekibimiz sayesinde mağdur olmanızı engelliyoruz ve sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunabiliyoruz. Geniş ulaşım ağına sahip olmamız, sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sunabilmemizi sağlar. Bu sayede makinelerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Sizler de makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek ve alanında uzman olan kişilerden teknik servis hizmeti alabilmek için hemen Gaziantep Profilo Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayın ve size özel ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA