Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri

Bosch markasına ait olan çamaşır makineleri kaliteli olmaları ile bilinir. Çelik kazana sahip olan bu makineler kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca son teknoloji ile üretilmiş olmaları yurt içinde ve yurt dışında tercih edilmesini sağlamıştır. Her ne kadar kaliteli olarak üretilseler de yanlış kullanımlar ve farklı nedenler dolayı bazen arızalanabilirler. Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu firmaların arasında en çok tercih edilen marka olan firmamız ise sizlere Bosch markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sizlere firmamızın hizmetlerinden detaylı olarak bahsetmeden önce Bosch markalı çamaşır makinelerinde oluşabilecek arızalar hakkında bilgi verelim;

Bosch çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri nelerdir;

  • Çamaşır makinesi durup dururken çalışmayabilir. Bu durumda çamaşır makinenizin fişinin takılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu makineyi taktığınız prize başka bir makine takarak, prizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Prizinizde sıkıntı yoksa mutlaka teknik servis çağırın ve başka bir işlem yapmayın.
  • Çamaşır makineniz su almayabilir. Bu durumda çamaşır makinenizin bağlı olduğu hortumun çeşmesinin açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Hortumu çeşmeden çıkarıp, suyun gelip gelmediğine bakmalısınız. Bununla birlikte hortumların giriş ve çıkışlarında bulunan ufak filtrelerin tıkalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu bölmelerde herhangi bir sorun yoksa makinenizin kapağının tam olarak kapandığından ve kilitlendiğinden emin olmalısınız. Bunlara rağmen makineniz halen su almıyorsa, teknik servis çağırmalısınız.
  • Çamaşır makinenizin kazanı dönmeyebilir. Bu durumda yıkama motoru ve elektronik kart programı arızalanmış olabilir. Bunların arsızlanması durumunda hiçbir müdahale yapamazsınız. Bu nedenle kazan dönmüyorsa hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz sıkma yapmayabilir. Bu durum cihazınızda fazla çamaşır olması durumunda meydana gelebilir. Çamaşırlarınızı azaltıp düzenlemeniz halinde tekrar denemelisiniz. Eğer makine su boşaltmıyorsa, yine sıkma yapmayabilir. Bu durumlarda da elektronik kartı ya da yıkama motoru arızalı olabilir. Çamaşırlarınızı düzenledikten sonra sıkma yapmıyorsa, mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Çamaşır makineniz su akıtabilir. Bu durumda makineye su giriş çıkışını sağlayan hortumları kontrol etmelisiniz. Eğer bu hortumlarda sorun yoksa cihazın fişini çekerek çeşmesini kapattıktan sonra bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri ile kesin çözümler;

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız, çamaşır makinelerinizin arızalarını tam olarak tespit edip, kalıcı çözümler üretebilir. Çünkü bunun için tam donanımlı bir personel kadrosuna sahiptir. Ekibimizde bulunan tüm personeller Bosch markasının teknolojisine hakimdir ve gerekli tüm eğitimleri almıştır. Bu nedenle arızalanma durumunda, sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler sunabilir.

Firmamız, aynı zamanda ekonomik çözümler üretmektedir. Güler yüzlü ola personelimiz, arıza kaydı açtırmanız durumunda, en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelerek, makinelerinizin arızalarını giderir ve bunu ekonomik fiyatlarımız ile yapar. Almış olduğunuz kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığını ise isterseniz kredi kartınız ile isterseniz de nakit olarak kapıda ödeyebilirsiniz.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçeler ve semtler için hizmet sunmaktadır. Arıza kaydı açtırmanızdan itibaren en kısa sürede ulaşım sağlar, çünkü oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Tam donanımlı olan mobil araçlarında makinelerinizin ihtiyaç duyacağı tüm parçalar mevcuttur. Bu nedenle yerinde hizmet sunarak, mağdur olmanızı engeller.

Sizler de Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri arasında kaliteli ve profesyonel hizmet sunan bir firma arıyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA