Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri, evlerin en çok kullanılan makinelerinden biridir. Bazen her gün kullanılan bu makineler haftalık en az 3-4 kez kullanılır. Bu da çamaşır makinelerinin daha kısa ömürlü kullanılmasına yol açabilir. Makinelerinizin bakımlarını zamanında yaptırmazsanız, daha kısa zamanda arızalanması söz konusu olabilir. Arçelik marka çamaşır makineleri çelik kazanları ile bilinir. Çelik kazanlar çok daha kullanışlı ve sağlamdır ve çok uzun yıllar makinenizi güvenle kullanabilmenizi sağlar. Ancak arıza veren makinelerinizi güvenilir teknik servislere emanet etmeniz gerekir. Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, sizlere bu alanda güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kaliteli Hizmetin Adresi Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Firmamız, teknik servis alanında 7/24 yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulan ve tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız, kaliteli hizmeti sayesinde adını kısa zamanda duyurmayı başarmış ve Türkiye geneline yayılmıştır. Geniş ulaşım ağı sayesinde sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunmaktadır. Firmamızın tamir sırasında kullanmış olduğu tüm malzemeler birinci sınıf kaliteye sahiptir ve orijinaldir. Bu sayede makinelerinizin arızalarına kalıcı olarak çözüm getirilmektedir. Ayrıca makinelerinizin ömrü uzar ve daha uzun süre kullanmanız sağlanır.

Kişiye özel bakım hizmeti;

Eski ya da yeni olan tüm makinelerin tam performans ile çalışması için bakıma ihtiyacı vardır. Yılda en az bir kez bakımı yapılmış olan makineleriniz uzun ömürlü olarak çalışacak ve daha az enerji harcayacaktır. Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik markasına sahip olan tüm makinelerinizin bakımlarını yapmaktadır. Personellerimiz bakım sırasında makinelerinizin arızalanabilecek olan parçalarını tespit eder ve sizin onayınızı alarak bu parçaları değiştirir. Ayrıca bakım sırasında makinelerinizin her bir parçası tek tek temizlenir. Bu sayede makinelerinizin tam performanslı olarak çalışması sağlanır.

Makinelerin ilk günkü gibi çalışabilmesi için bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekir. Firmamız sizlere bu alanda da yardımcı olmaktadır. Makineleriniz periyodik bakım zamanları geldiğinde sizleri otomatik olarak arar ve bilgilendirir. Böylece bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız ve kişiye özel hizmetimizin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlar;

Firmamız, sahip olduğu müşteri portföyün her geçen gün arttırmanın gurunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da piyasanın en iyi fiyat garantisini sunar. Bu sayede kesenize de hitap eder ve sizleri yormadan kaliteli hizmetimizin keyfini yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda çeşitli ödeme alternatifleri ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi aracılığı ile teknik servis hizmeti aldığınızda, kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilir, kredi kartını zile ya da peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Garantili teknik destek;

Firmamız, Arçelik markasına sahip olan makinelerinizin teknik servis ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf ekipmanlar ve orijinal olan yedek parçalar kullanmaktadır. Bu yedek parçaların hepsi firmamızın garantisi altındadır. Yani yedek parçanız takıldıktan sonra, garanti süresi boyunca tekrar arızalanması durumunda firmamızın personelleri tarafından ücretsiz olarak tamir edilir ya da yenisi ile değiştirilir. Bu sayede güvenilir ve profesyonel hizmet sunan firmamız sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Yerinde ve zamanında hizmet;

Firmamız, 7/24 hizmet veren bir teknik destek hattı ekibine sahiptir. Bu ekibimize arız akaydı açtırdığınız andan itibaren tam donanımlı olan mobil araçları ile bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar. Çünkü mobil araçlarımız gezicidir ve size en yakın olan aracımız en kısa sürede adresinize ulaşır. Bu sayede sizleri mağdur etmeden, hangi saat olursa olsun makinelerinizin arızlarını giderir.

Sizler de bütün bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için hemen Gaziantep Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA