Gaziantep AEG Klima Servisi

Gaziantep AEG Klima Servisi

Gaziantep AEG Klima Servisi

Gaziantep AEG Klima Servisi ile klimalarınız için en profesyonel hizmeti satın alabilirsiniz. çünkü firmamız, klima bakım onarım, tamir, yedek parça, yer değiştirme ve kurulum gibi alanlarda yetkili olan ve tüm yetki belgelerine sahip olan bir firmadır. Firmamızdan 7/24 klimalarınız içi teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Çünkü bizler, bunun için tam donanımlı araçlara sahibiz ve gece gündüz demeden çalışıyoruz. Klimalarınızdan kaynaklanan arızalarınızın giderilmesi ve sizlerin mağdur olmaması için yerinde ve zamanında hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimli olan personellerimiz ile kapınıza kadar geliyor ve klimalarınızın ihtiyaçlarını yerinde gideriyoruz. Yerinde gideremediğimiz zorunlu durumlarda ise klimalarınızı alıyoruz ve özel servisimize getiriyoruz. Burada bakımlarını yaptıktan ve arızlarınızı giderdikten sonra en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.

Özel servislerimize aldığımız klimalarınızı mutlaka söz verdiğimiz zamanda teslim ediyor ve sizlere yapmış olduğumuz hizmeti faturalandırabiliyoruz. Ayrıca arızlarınız için doğru çözümler sunarak klimalarınızı uzun süreler kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Sizlere sunduğumuz diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep AEG Klima Servisi ile huzurlu günlerin tadını çıkarın;

Yaz ayları, sıcaklardan dolayı çekilmez olduğu için klimalar kullanılır. Önceki zamanlarda lüks olan ve zengin insanlarda bulunan klimalar, çok sayıda markanın üretim yapması ve fiyatlarının düşmesi sayesinde zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hatta bazı iş yerlerinde kullanılması zorunlu kılınmıştır. Evlerde, çocuklarınızla birlikte huzurlu günler geçirmenizi iş yerlerinde ise çalışanların veriminin artmasını sağlayan bu klimaların bakımlarının yapılması çok önemlidir. Çünkü genellikle yalnızca yaz ayları için tercih edilen bu klimalar yaz ve kış aylarında farklı basınçlarla çalışır. Ayıca uzun süre kullanılmayan klimalar toz ve bakterilerin birikmesine neden olacaktır. Bu şekilde olan klimanızı çalıştırdığınızda hem hastalanma riskinizi yükseltirsiniz hem de klimanızın daha çabuk arızalanmasını sağlarsınız. Bu nedenle kullanmaya başlamadan önce mutlaka bakım yaptırmanızı öneririz.

Gaziantep AEG Klima Servisi olarak, başta AEG markalı olmak üzere diğer tüm markalara ait olan klimalarınızın bakımlarını büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Profesyonel olan personellerimiz, klimalarınızın sağlıklı çalışabilmesi için bütün temizlik işlemlerini eksiksiz olarak yapar. Değişmesi gereken parçaları tespit ederek sizlere bilgi verdikten sonra, bu parçaların orijinalleri ile değişmesini sağlar. Ayrıca kullanılan yedek parçaların tamamı firmamızın garantisi ile sunulur. Bu sayede klimalarınızı çok daha verimli ve uzun ömürlü olarak kullanmanız sağlanır.

Klimaların doğru kullanma yolları nelerdir;

Klimalar, kullanıcı hataları nedeniyle de arızalanabilir. Bunun önüne geçebilmek için klimalarınızı doğru kullanmanızda fayda vardır. Sizlere nasıl doğru kullanabileceğini hakkında bilgi verelim. Ayrıca bu bilgili Gaziantep AEG Klima Servisi çalışanlarından da alabilirsiniz.

  • Klimalar, genellikle uzaktan kumandalı olarak çalışır. Herhangi bir nedenle çalışmıyorsa hemen teknik servis çağırmak yerine kumandasını kontrol etmekte fayda vardır. Kumandasının pillerini ve klimanızın elektrik bağlantılarını kontrol ettikten sonra fişini çekip birkaç saniye beklemenizi tavsiye ederiz. Tekrar fişini taktığınızda halen sorun devam ediyorsa teknik servis çağırmalısınız.
  • Klimalar, hasta ettiği gerekçesi ile bazı kişiler tarafından tercih edilmez. Aslında klimalar doğru kullanıldığında bulunulan ortamın havasını temizler ve sizleri hastalıklardan korur. Yalnız, bu temizleme işlemi sırasında havada bulunan toz ve bakteriler filtrelerde kaldığı için bir süre sonra bunları havaya tekrar verebilir. Bu durumu önleyebilmek için klimalarınızın ön tarafında bulunan filtreleri ayda bir kez temizlemeniz gerekir.
  • Klimanızdan en iyi şekilde verim almak istiyorsanız, monte edilirken odanın en verimli yerini seçmelisiniz. Pencere yanına ya da kapı yanına monte olmadığından ve odanın her noktasına ulaşabildiği bir yere monte edildiğinden emin olun.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep AEG Yetkili Servisi

HEMEN ARA