Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi

Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi

Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi

Dünyaca ünlü bir marka olan Ariston tarafından üretilmiş olan son teknoloji ürünü kombiniz için doğru servis hizmetini, Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi sağlar. Neredeyse 50 yılı aşkın bir süredir ısıtma sektöründe global bir marka olarak piyasaya ürün arz eden Hotpoint Ariston, İtalyan olması ile öne çıkıyor.

İtalyan markaların ısıtma sektöründeki yenilikçi duruşları göz önüne alındığında hayli teknolojik ürünlerin, ürün gamlarında bulunduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Farklı renk  ve tasarımlardaki Hotpoint Ariston kombilerin yeni modellerinin tamamı yoğuşmalı. %35’e kadar enerji tasarrufu sağlayan kombilerin, özellikle gövde tasarımına önem verilmiş.

Uzun ömürlü bir kullanıma uygun olarak tasarlanan gövdelerin zorlu koşullara karşı çok daha dayanıklı olması hedeflenmiş. Kompakt boyutları ve kullanıcı dostu tasarımı ile Hotpoint Ariston kombi, kendini size sevdirecektir. Çok sevdiğiniz kombinin uzun yıllar size hizmet etmesini ve daima aynı yüksek verimi muhafaza etmesini istiyorsanız Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi Kombi Muhtemel Arıza Sebeplerini Açıklıyor

Kombinizin arızalanması için muhtemel onlarca sebep bulunuyor. Başlıca birkaç sebep var ki genellikle arızaların temelinde onlar yatıyor. İşte bu muhtemel arıza sebeplerini ve alınabilecek önlemleri sizin için sıralayacağız.

·         Basit Kullanıcı Hatası

Basit kullanıcı hataları, anında telafi edildiğinde kombiler için çok da ciddi sonuçlar doğurmayan, buna rağmen kullanıcıların paniklemesine sebep olan arızalara neden olur. Kombinizle birlikte size verilen kullanma kılavuzunu okumanız, kombinizin ön panelindeki tuşların hepsinin işlevlerini öğrenmeniz bu hataların önüne geçmenize yardımcı olabilir. İçinden çıkamadığınız bir durum olduğunda ise hemen Gaziantep kombi servisi ile iletişime geçin.

·         Kurulum (Servis) Hatası

Bağlantıları doğru yapılmamış bir kombi, her an arızalanmaya hazır demektir. Bu nedenle uzman bir ekipten kurulum hizmeti almanız gerekir. Kombinizin kurulumu yapılırken tesisata verilen zarar, tam sıkılmayan bir bağlantı, yanlış yer tespiti daha sonra ortaya çıkacak muhtemel arızaların habercisidir. Hem bağlantı malzemelerinin doğru ve kaliteli olanlarının seçilmesi hem de kombinizin kurulumunun doğru yere yapılması önemlidir.

·         Gaz Kapalı Konumda Kullanım

Gaz kapalı iken kombinin çalıştırılması da sık rastlanılan kullanıcı hatalarındandır. Gaz akışı olmayan kombi, marka ve modeline göre belirlenmiş olan hata kodunu ekranda göstererek kendini koruma moduna alacaktır. Siz hata kodu için gerekli düzeltmeyi yapmadan, yani kombiye yeniden gaz akışını sağlamadan, kombi çalışmaz. Evinizden uzun süre ayrıldıktan sonra geri geldiğinizde, gaz vanasını açtıktan sonra kombinizi çalıştırmadan evvel bir müddet bekleyin. Hayli basit bir arıza olmasına rağmen kimi zaman hata kodlarının bilinmemesinden böylesi durumlarda panik olunabilir. Paniklememek için mutlaka kullanma kılavuzu ve hata kodlarını okuyun. Hotpoint Ariston Kombi Gaziantep servisi tanımını bulamadığınız kodlar konusunda size yardımcı olabilir.

·         Yaz ve Kış Modunun Doğru Kullanılmaması

Aslında çok küçük detaylar büyük sorunlar varmış gibi endişelenmenize neden olabilir. Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi olarak belki de en sık karşılaştığımız sorunlardan biri de budur. Kombinizin üzerindeki kontrol panelinde yer alan basit bir ayar düğmesinin konumunun doğru olmaması sizin “kombi ısıtmıyor” diye paniğe kapılmanıza neden olabilir. Kombinizin üzerinde yaz ve kış kullanımını betimleyen iki ayrı simge bulunuyor. Genellikle bu simgeler yaz için “güneş” veya “musluk”, kış için ise “radyatör” veya “radyatör + musluk” şeklindedir. Yaz konumuna alınan bir kombi, radyatöre sıcak su pompalamaz. Bu nedenle de radyatörlerini ve dolayısıyla eviniz ısınmaz. Kombiniz çalışmasına rağmen radyatörleriniz soğuk ise öncelikle kombinizin yaz ve kış konumunu kontrol edin.

·         Elektrik Şebekesi Kaynaklı Sorunlar

Elektrik şebekesinde sürekli stabil bir voltajın olması beklenilebilir; ama gerçekte ne yazık ki öyle olmamakta. Zaman zaman elektrik şebekesinde dalgalanmalar ve hatta kesintiler olabilmektedir. Ani voltaj değişiklikleri, tüm elektronik ve elektrikli cihazlarda olduğu gibi kombinizde de ciddi arızalara neden olabilir. Eğer elektrikte bir dalgalanma hissettiyseniz veya elektrikler kesildi ise önlem olarak mutlaka kombinize gelen elektrik akım bağlantısını kapatın. Bunun için genellikle elektrik bağlantı noktası ile kombi arasına bir şalter konulur. Bu şalteri kapatarak elektriği kesebilirsiniz. Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi arızasız uzun ömürlü bir kombi kullanımınız olmasını diler; ama olası arıza durumlarında da size profesyonel çözümler sunar.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA