Gaziantep Kombi Firmaları

Gaziantep Kombi Firmaları

Gaziantep Kombi Firmaları

Gaziantep kombi firmaları, sürekli kendini geliştiren kombi sanayisinin tüm yeni kalıplarına uyum sağlayabilmek için olağanüstü bir efor sarf ediyor. Kaliteli ve güvenilir servis hizmeti için de olması gereken zaten budur. Peki, kombi sektörü, daha doğrusu ısıtma sektörü ne kadar gelişmiş olabilir ki? İşte bu konuda tahminlerin çok ötesinde bir gelişimden bahsetmek mümkün. Kombinin mucidi olarak Johann Vaillant gösterilir.

1851 yılında doğan Vaillant aslında doğrudan kombiyi icat etmemiştir. İlk icat ettiği cihaz bildiğimiz anlamadaki şofbendir. Bu icadını geliştiren ve eklemeler yapan Vaillant sonunda günümüzdeki kombilerin atasını icat etmiştir. Onun icadını zamanla pek çok firma alarak geliştirdi. Temelde tesisat içerisinde sirküle edilen suyun bakır borular ile taşınması ve eşanjörde ısıtılması mantığı ile çalışan kombilere pek çok teknolojik ilave yapıldı.

Gaziantep Kombi Firmaları ve Kombi Teknolojisi

İlk icat edildiği dönemde ve sonrasında uzun yıllar boyunca basit mekanik yapısı ile kullanılmaya devam eden kombiler, son 30 yılda ciddi değişimler geçirdi. Bilhassa elektronik teknolojilerinde yaşanan büyük gelişmeler ve bu gelişmelerin kombi sanayisine entegrasyonu daha fazla otomasyona sahip kombiler üretilmesine vesile oldu. Gaziantep kombi firmaları tarafından da yakından takip edilen bu gelişmelerin, tam olarak bilinmesi doğru bir kombi servisi sunulması için son derece önemlidir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri neticesinde yapılan güncellemeler kombilerde neleri değiştirdi sizin için sıraladık.

·         Daha Verimli Kombiler

Kombiler, gaz tüketerek suyun ısınması sağlarlar; ama bununla birlikte çalışma esnasında belirli bir miktar elektrik de tüketirler. Dolayısıyla kombilerde hem gaz hem de elektrik tüketimi önemli masraf kalemlerindendir. Eşanjör, pompa ve diğer mekanik ekipmanın harekete geçmesi için mutlaka elektrik kullanılması gerekir. Dünya ekonomisinin çok daha zorlayıcı koşullara doğru evrilmesi, hane ekonomisi hakkında bilincin artması, tasarrufun öneminin daha iyi anlaşılması nedeniyle, kombilerde de birim maliyetten azami verimin alınmasının yolları araştırılmış ve bazı çözümler üretilmiştir. Yoğuşmalı kombiler bu arayışın neticesinde üretilmiş cihazlardır. Yanma sonrasında açığa çıkan atık gazın yoğuşturulması ile tekrar yakılması prensibiyle çalışan yoğuşmalı kombilerde, verim %100’ün üzerine çıkmıştır. Çok daha az yakıtla çok daha yüksek verim almak bu şekilde mümkün hale gelmiştir.

·         Çevre Dostu Kombiler

Dünyanın giderek büyüyen bir çevre sorunu olduğu inkar edilemeyecek kadar büyük bir gerçektir. Tüm sanayi sektörleri de bu durum karşısında alınabilecek önlemler üzerinde çalışıyor. Isıtma sanayisinde önemli bir yer tutan kombilerde de küresel çevre sorunlarını önemseyen detaylar bulunuyor. Çok daha düşük emisyon değerleri olan kombiler sayesinde havaya daha az tehlikeli gaz karışıyor. Aynı zamanda geri dönüşümü mümkün parçalar kullanılarak imal edilen kombiler çok daha çevre dostu bir imaj çiziyorlar. Her bir detayında çevreci yaklaşımlar bulunan kombiler, tüketiciler tarafından da daha fazla tercih ediliyor.

·         Daha Güvenli ve Otomasyonu Fazla Kombiler

Kombilerin kullanıcı güvenliğini artıran pek çok özelliği bulunuyor. İç aksamdaki çok fazla güvenlik önlemi sayesinde kombi kullanımı hem basit hem de güvenilir hale gelir. Kimi kombi modellerinde 20’ye yakın güvenlik önlemi yer alabiliyor. Güvenliğin yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan otomasyon sistemlere kombilerde daha fazla denk geliniyor. Bunun temel sebeplerinden biri elbette ki otomasyon ve elektronik sektörünün her geçen gün çok daha fazla gelişiyor olması. Elektronik devrelerin mekanikle birleşmesi sonucunda kullanım kolaylığı oluşsa da daha kompleks yapıların oluşması servis hizmetlerinin güçleşmesine neden oluyor. Gaziantep kombi firmaları da bu gelişime ayak uydurarak kendilerini güncellemek ve her yeni teknolojiyi daha piyasaya çıktığı an itibariyle öğrenmek zorunda. Her yeni teknoloji muhtemel yeni bir arıza ve bakımı yapılması gereken yeni bir detay anlamına da gelir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA