Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri

Beko, uzun yıllardır beyaz eşya üretimi yapan ve Arçelik markası ile birleşmiş olan bir isimdir. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça yüksek satış hacmine sahip olan marka, gelişmiş satış ve servis ağına sahiptir. Beko kalitesine ve teknolojisine uyan hizmet sağlayan Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri içinde ön plan acıkan firmamız, sizlere Beko markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan 7/24 teknik servis hizmeti alabilir, makinelerinizi mağduriyet yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin uzun ömürlü olması nasıl sağlanır;

Çamaşır makinelerini uzun ömürlü olarak kullanabilmek için aşağıdaki önerileri mutlaka dikkate almanız gerekir.

Çamaşır makinelerinin belirli bir yük kapasitesi vardır. Bu kapasiteyi aşmamak gerekir. Çamaşırlarınızın temiz yıkanmasını ve makinenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, makinenizin kapasitesi kadar çamaşır yıkamaya özen gösterin. Burada önemli olan nokta makineyi ağzına kadar çamaşırla doldurmamanızdır. Üstten iki parmak kadar boşluk bırakırsanız çamaşırlarınızda deterjan kalması ya da temiz yıkanmaması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Çamaşır makinelerini çok az eşya ile çalıştırmak da makinenizin ömrünü kısaltabilir. Bu nedenle makinenizi en az yarısına kadar doldurduktan sonra çalıştırmanız gerekir.

Çamaşır makineleri sürekli su kullandığı için kireçlenme ihtimali en yüksek olan makinelerdir. Bu makinelerin uzun ömürlü olması için rezistanslarının kireç tutmaması gerekir. Her yıkamada mutlaka kireç önleyici ekleyin ve makinelerinizin sağlıklı çalışmasını sağlayın.

Çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa ya da çamaşırlarınızı sımıyorsa bunun iki nedeni vardır. İlk nedeni makinenin çok dolu olmasıdır. Çamaşır azaltarak tekrar sıkmayı deneyebilirsiniz. İkinci neden ise makinenin su boşaltamıyor olmasıdır. Bu tür durumlarda makineni alt kısmında bulunan kapağı açın ve oradaki küçük hortumdan su boşaltması yapın. Buradaki su sandığınızdan fazla çıkabilir. Bu nedenle elinize büyük bir kova almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca suyun gelmesi bitene kadar beklemeniz gerekir. Bu sayede makinenizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinizi yine alt kısımda bulunan küçük kapak bölümünden temizleyebilirsiniz. Bu bölümdeki yuvarlak bir kapak bulunur. Bu kapağı açıp makinenizin içine kaçan ve biriken küçük pislikleri temizleyebilir, makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Gaziantep Beko çamaşır makinesi servisleri ile kaliteli hizmet;

Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri arasında lider marka olan firmamız, sizlere kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızda çalışan tüm personeller kendi alanında uzmandır. Ayrıca onların yeni çıkan Beko teknolojileri hakkında bilgi sahibi olması ve kendilerini geliştirmesi için zaman zaman eğitimler düzenlenir. Personellerimiz sizlere eksiksiz ve güler yüzlü hizmet sunabilmek için gerekli olan tüm donanıma sahiptir.

Beko markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça ve teknik servis hizmeti sunan firmamız, oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Mobil araçları sayesinde, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren hemen bulunduğunuz adrese ulaşım sağlar ve makinelerinizin teknik servis ihtiyaçları için kalıcı çözümler üretir.

Yerinde ve zamanında hizmet sunan firmamız, mağdur olamadan makinelerinizi için gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirir. Eğer yerinde tamir olamıyorsa, servislerimize getirilen makineleriniz en kısa sürede tamir edilir ve sizlere söz verilen zamanda teslim edilir.

Gaziantep Beko Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamız, sizlere makine bakımlarınız için hatırlatma hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca piyasanın en uygun fiyat garantisini sunarak, cebinizi de düşünmektedir. Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA