Gaziantep Regal Servisi

Gaziantep Regal Servisi

Gaziantep Regal Servisi

Regal 2020 yılında, Zorlu Grup bünyesinde kurulmuş olan bir teknoloji markasıdır. Ürünlerinde teknoloji, kalite ve güven ilkeleri ile üretim yapan marka, dayanıklı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Regal’in en önemli özelliği 2015 yılından itibaren en ileri teknolojiye sahip olan şık tasarımlı ve akıllı uygulamaları bulunan ürünlerini, uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmasıdır. Tüm Türkiye’de bulunan geniş satış ağı ile birlikte satış öncesi ve satış sonrası sınırsız destek sunabilmek amacıyla ülke genelinde 350 servis noktası da bulunmaktadır. Bu noktalardan biri de Gaziantep Regal Servisi firmamızdır. Firma olarak sizleri Regal teknolojileri ile buluşturmak ve bu teknolojilerle ilgili uzman teknik servi s hizmeti sunabilmek amacıyla, uzun süredir teknik servisi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizi Gaziantep’in en ücra köşelerine bile götürüyoruz ve geniş bir ulaşım ağı ile hizmet veriyoruz. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi vermeden önce Regal ürünlerini tanıtalım;

Regal ürünleri nelerdir;

  • Regal’in üstü teknolojisi bulunan ürün gruplarını televizyonlar, buzdolapları, derin dondurucular, ankastre ürünler, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar, fırınlar, solo ocaklar ve termosifonlar olarak sıralayabiliriz.
  • Markanın televizyon ürün gruplarında 4K, smart led ve uydu alıcılı led tv modelleri bulunmaktadır.
  • Geniş aileler için geniş iç hacmi ve koku karıştırmayan akıllı hava sistemi bulunan buzdolabı modellerinde çift kapılı, küçük ve tek kapılı, kombi model buzdolabı, siyah ve beyaz renklerde buzdolabı çeşitleri bulunmaktadır.
  • Regal ankastre setler ise mutfağınıza şıklık katmak amacıyla dekoratif ve özel teknolojiler ile üretilmiştir. Beyaz, siyah, ahşap gibi renk çeşitleri ve desenli modelleri bulunan bu setler, ayrı ayrı olarak da satılmaktadır.
  • Çamaşır makinelerinde bulunan kireç zırhı ile onları uzun süreler kullanmanızı sağlar. Ayrıca siyah, beyaz ve gri renklerde olan çamaşır makineleri geniş ailelere göre tasarlanmıştır. Özel yorgan yıkama özelliği bulunan bu makineler de oldukça şık ve göz alıcı şekilde üretilmiştir.
  • Çelik tabanlı tasarımı olan ve ultra hijyeniktik sağlayan bulaşık makineleri de yine farklı renk ve özelliklerde üretilmektedir. İstediğiniz fonksiyon ve program özelliğine göre fiyatları da değişir.
  • Ücretsiz keşif ve ücretsiz montaj özelliği ile sunulan klimaları ise çöl sıcağında bile soğutma özelliğine sahiptir. Özel donanımları ve kaliteli malzemeleri ile çok tercih edilen bu klimalar, invertet klima modeli ile üretilmektedir.
  • Geniş iç hacmi ve yüksek enerji tasarrufu ile göz dolduran derin dondurucuları ise her mevsim sebzelerinizi koruma ve taze tutma özellikleri ile üretilmektedir. Bu derin ondurucular ise sandık tipi ve çekmeceli büyük boy modellerinde üretilir.

Gaziantep Regl Servisi ile profesyonel kurulum ve keşif hizmeti;

Gaziantep Regal Servisi, Regal markalı olan tüm beyaz eşyalarınız ve diğer ürünleriniz için profesyonel teknik servis hizmeti sunabilen bir markadır. Firmamızın en çok tercih edilen teknik servis olmasının en önemli nedeni sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunmasıdır. Ayrıca almış olduğunuz markaya göre değişiklik gösteren ücretiz kurulum hizmeti de sunmaktadır. Firmamız sizlerin memnuniyetini kazmamak ve sizlere her zaman yenilikçi hizmet sunabilmek amacıyla gerekli olan tüm yetki belgelerini almıştır.

Sizler de makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek ve ücretsiz keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA