Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi

Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi

Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung, televizyon ve telefon teknolojilerinde dünyanın devlerinden biridir. Özellikle akıllı telefon ve her geçen gün bir yenisi çıkan televizyon modellerinde kaliteli ve üstün özellikli üretimler gerçekleştirir. Son yıllarda beyaz eşya üretimine de başlayan Samsung, ileri seviyede olan teknolojisi ile oldukça güzel modeller üretmektedir. Ülke genelinde ve yurt dışında sevilen bir marka olan Samsung’un oldukça geniş bir satış ve servis ağı vardır. Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi, Samsung markalı buzdolaplarınız ile birlikte tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız, alanında uzman olan personelleri ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamızın özelliklerinden ayrıntılı olarak bahsedelim;

Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi ile üstün hizmet;

  • Firmamız, Gaziantep’te kurulmuş olan köklü ve tecrübeli bir firmadır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız, yaygın bir ulaşım ağına sahiptir.
  • Tam donanımlı olan mobil araçları ile hizmet veren firmamız, teknik servis ihtiyaçlarınız için anında bulunduğunuz adrese ulaşım sağlar ve tüm ihtiyaçlarınız için kalıcı çözümler üretir.
  • Firmamız, özel eğitim almış ve teknik servis alanında gerekli belgelere sahip olan personellerden oluşmaktadır. Bu personeller ile sizlere etkili ve kalıcı çözümler üretebilir. Personellerimiz Samsung teknolojisi ile ilgili eğitim alarak, tam donanımlı hale gelir.
  • Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi, gelişen Samsung teknolojisini yakından takip eder ve bu konuda gerekli eğitimleri alır. Bu sayede, bu markaya sahip olan tüm beyaz eşyalarınızın arızalarını doğru çözümleyebilir ve makinelerinizin daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlar.
  • Firmamız, 7/24 yanınızda olan teknik destek ekibine de sahiptir. Bu ekibi telefon numaralarımızı kullanarak arayabilir ve tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Ekibimizden Samsung markalı beyaz eşyalarınızı nasıl daha verimli kullanabileceğiniz hakkında da bilgi alabilirsiniz.
  • Firmamız sizlere kurulum, onarım, yedek parça, yer değiştirme ve bakım gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır.
  • Personellerimiz tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındadır.
  • Sizlere güvenilir hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Ayıca uluslararası kalite standardı belgeleri ile kendini kanıtlamıştır.

Buzdolabında yedek parça kullanımının önemi;

Buzdolabı, soğutma amacıyla kullanılan, bir evin en önemli cihazlarından biridir. Günün her saatinde ve sürekli olarak çalışan bu makineler, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Yılda en az bir kez periyodik bakım yapılması, buzdolabınızı sağlam ve uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı olur. Ancak bakım yapılması, bunların %100 arızalanmaması anlamına gelmez. Buzdolabınızda bulunan bazı parçalar zamanla arıza verebilir ve bu parçaların zamanla değişmesi gerekir. Kullanılan yedek parçaların orijinal olması da makinelerinizin ömrünü uzatır.

Yan sanayi olan yani asıl parçanın taklidi olarak üretilen yedek parçalar, makinenizin düşük performans ile çalışmasına neden olur. Bu parçanın performansının düşük olması, diğer akşamların daha çok çalışması v makinenizin daha fazla enerji harcaması anlamına gelir. Buzdolaplarının bir çalışma düzeni vardır ve bu düzen bozulduğunda parçaların uyumlu çalışması söz konusu olmaz. Bu da makinelerinizi sık sık arıza vermesine neden olabilir. Siz saha uygun fiyatlı olarak makinenizi yan sanayi olan yedek parçalar ile değiştirmek isterken aslında makinelerinize daha fazla zarar veririsiniz ve daha fazla maliyet harcarsınız. Ayrıca 5 yıl kullanacağınız makinenizin ömrünü 3 yıla indirirsiniz. Bu nedenle tamirat sırasında kullanılan yedek parçaların orijinal ve garantili olmasına önem vermeniz gerekir. Bu konuda Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi firmamızdan destek alabilir, makinelerinizi güvenli ellere emanet edebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA