Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi

Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi

Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi

Buzdolapları, evlerimizin en temel eşyalarından biridir. Her gün kullandığımız bu dolaplar, yılda en z bir kez bakım yapılarak kullanılmaya devam edilebilir. Buzdolaplarının ömrü markasına göre 5 ile 7 yıl arasında değişir. Ancak bakım yaparak bu makineleri çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Bakım sırasında buzdolabının motoruna, soğutma ve ısınma elemanlarına ve temizlik işlemlerine bakılır. Her makine gibi buzdolapları da temizlenmediği zaman çok sayıda arıza verebilir. Sizler de buzdolaplarınızı uzun ömürlü olarak kullanabilmek ve arızalarından dolayı mağduriyet yaşamamak için mutlaka bakım yaptırmalısınız. Peki bakım için hangi firmaya güvenebilirsiniz? Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi, sizlere eski ya da yeni tüm buzdolaplarınız için bakım başta olmak üzere onarım, yedek parça, tamirat, kurulum gibi teknik servis hizmetleri sunmakta olan bir firmadır. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Güvenilir ve dürüst hizmetin adresi Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi;

  • Firmamız, Gaziantep uzun yıllar önce kurulmuştur. Bilgi ve tecrübesi ile çok sayıda projeye imza atan ve adını kısa sürede duyuran firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekten onur duymaktadır. Şu anda oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir ve bu portföyü her geçen gün genişletmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Peki neden Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi tercih edilir? Sizlere bu soruyu birkaç madde ile açıklayalım;
  • Firmamızın tercih edilmesinin en önemli nedenleri güvenilir ve dürüst hizmet sunmasıdır. Teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerlerine ve sertifikalara sahiptir. Bu belgeleri internet sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede sizlere güvenilir hizmetini kanıtlamaktadır. Dürüst hizmetini ise makinelerinizde doğru ve kalıcı tespitler yapması ve sizleri bir arızayı tamir ederken başka bir arıza ile mağdur etmemesi sayesinde kanıtlamaktadır.
  • 7/24 teknik destek alabileceğiniz bir ekibe sahip olan firmamız, sizlere tam donanımlı olan mobil araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede hangi makineniz olursa olsun etkili çözümler üretir ve orijinal yedek parçaları ile makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlar.
  • Makinelerinizin bakımları sırasında tüm işlemeler eksiksiz olarak yapılır ve sizlere firmamızın profesyonel personelleri tarafından, yapılan tüm işlemler anlatılır. Bu sayede makinelerinizi uzun ömürlü ve yüksek performanslı olarak kullanmanız sağlanırken, sizlerin de güveni kazanılmış olur.

Buzdolabı arızaları nasıl tamir edilir;

Sizlere Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi hakkında detaylı bilgi verdikten sonra buzdolabınızda en sık karşılaştığınız sorunlar ve tamirleri hakkında kısaca bilgi verelim;

Yeterli bakım yapılmamış olan buzdolapları soğutma yapmayabilir. Bu durumun nedeni arka bölümde bulunan soğutma ızgaralarının arızalanmamasıdır. Bu ızgaralar dolabın arka kısmında bir panelin arkasında bulunur. Bu arızayı tamir etmek için panel tornavida yardımıyla çıkarılır ve buzlanmış olan ızgaralar saç kurutma makinesi yardımıyla ısıtılır. Bu sayede ızgaralardaki ve etrafındaki buzun erimesi sağlanır. Bu işlemden sonra panel yerine takılır ve arıza giderilmiş olur.

Dolabın alt bölümünde bulunan gaz borularının zamanla çürümesi de buzdolabınızın arızalanmasına neden olabilir. Ayrıca bu borular çürüdüğü için buzdolabınızı içine gaz kaçağı da yapabilir. Bu arızanın çözümü için gaz borularının değiştirilmesi ve yeni boruların kaynak yapılması gerekir. Aynı zamanda bu boruların gaz kaçırıp kaçırmadığı kontrol edilir ve buzdolabınız soğutmaya başladıysa, arıza giderişmiş demektir.

Buzdolabınızda en çok karşılaşılan sorunlardan biri de yan taraflarının ısınmasıdır. Bu ısınma, filtrenin tozlanması nedeniyle oluşabilir. Filtreyi temizlemek için arka alt kısımda bulunan koruyucu kapağın çıkarılması gerekir. Bu kapağın altındaki filtre temizlenir ve buraya gelen tahliye sularının geçtiği borular da bir fırça yardımıyla temizlenmelidir. Bu sayede filtreniz hava alacak ve daha iyi soğutma yapacaktır.

Sizlerde buzdolaplarınızın bakımları arızaları ve diğer teknik servis ihtiyaçları için Gaziantep İndesit Buzdolabı Servisi ile iletişime geçebilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA