Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi, uzun yılla önce Gaziantep’te kurulmuş olan köklü bir firmadır. Firmamız, Profilo markalı buzdolabınız ile birlikte tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça, montaj ce diğer teknik servis ihtiyaçlarınız alanlarından hizmet sunmaktadır. Firmamızdan destek alabilmek için 7/24 teknik destek hattımızı arayabilirsiniz. Burada bulunan ekibimiz sizleri tüm soru ve sorunlarını için doğru şekilde yönlendirecek ve arıza kayıtlarınızı alacaktır.

Firmamıza arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren tam donanımlı olan mobil araçlarımız, bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar ve makineleriniz en kısa sürede tamir edilir. Makinelerinizin tamiri için kullanılan tüm ekipmanlar birini sınıftır ve tüm malzemeler orijinaldir. Bu sayede makinelerinizin arızaları kesin olarak giderilir ve makinelerinizde yenilenmiş olan tüm parçalar firmamızın garantisi altındadır. Garanti süresi boyunca makinelerinizin değişen parçalarında meydana gelen her türlü problem, Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi tarafından giderilir. Bu sayede sizler de garantili ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yüksek kalitenin uygun fiyatlı adresi Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Firmamız, piyasanın en iyi garantisini sunmaktadır. Bunun nedeni siz değerli müşterilerinin her gün artan talebine layık olmaktır. Kurulduğu günden bugüne kadar adını kısa zamanda duyurmayı başarmış olan firmamız, müşteri portföyünü her geçen arttırmanın gururunu yaşamaktadır. Bu nedenle her keseye ve her bütçeye uygu olan hizmet anlayışı benimsemiştir.

Sizler için çeşitli ödeme kolaylıkları da sunan firmamız, kapıda ödeme imkânı sunar. İsterseniz kredi kartınız ile isterseniz e nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Profilo markalı buzdolaplarında en sık karşılaşılan arızalar ve çözümleri nelerdir;

  • Buzdolabınızın sıcaklık derecesi, yaptığınız ayardan farklı olabilir. Bu durumda buz dolabınızı fişten çekip 5 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırmalısınız.
  • Makinenizin LED aydınlatması bozuk ve çalışmıyor olabilir. Eğer buzdolabınızın kapağı 10 dakikadan fazla açık kaldıysa, otomatik olarak ışıklar kapanacaktır. Kapıyı kapatıp tekrar açtığınızda aydınlatmanın yanması gerekir. Eğer yanmıyorsa, teknik servis çağırabilirsiniz.
  • Buzdolabınızdaki bütün göstergeler yanmıyor olabilir. Bu durumda buzdolabının fişi prize iyi takılmamış olabilir ya da sigorta kapalıdır. Elektrik kesintisi nedeniyle de göstergeler yanmaz. Bütün bunları kontrol ettikten sonra halen sorun devam ediyorsa, mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Dondurucu bölmesi normalden fazla sıcak olabilir. Bu ısınma, kapağın sürekli olarak açılıp kapanmasından ya da geç kapatılmasından kaynaklanır. Bu kısmı gereksiz yere açmadan kullanmak, sorunun çözülmesini sağlar.
  • Buz dolabınız içindekileri donduruyor olabilir. Bu durumda hava giriş ve çıkış deliklerini kontrol etmeniz ve tıkanıklıkları gidermeniz gerekir. Sorun bunlardan kaynaklanmıyorsa, buzdolabınızdaki gereksiz eşyaları çıkarmanız ve kapasitesinden fazla yiyecek koymamanız gerekir. Sorun bunlara rağmen devam diyorsa hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
  • Buzdolabınız No Frost ise ve buna rağmen üst kısmı buzlanma yapmışsa, fişten ekip içindekileri boşalmanız ve buzun çözülmesini beklemeniz gerekir. Çözülen buzlardan akan sular arkadaki buharlaşma kabının içine akmaya başlayacaktır. Bu suların taşmasını önlemek için süngerle suyu almalısınız. Sorun buna rağmen devam ediyorsa, hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi, yukarıdaki tüm sorunlar ve çok daha fazlası için sizlere profesyonel ve kalıcı hizmet sunacaktır. Güler yüzlü olan personellerimiz sayesinde buzdolabınız için kaliteli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası için hemen firmamızla iletişime geçebilir, istediğiniz zaman arıza kaydı açtırabilir ve tüm sorunlarınız için teknik destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA