Gaziantep Arçelik Kombi Servisi

Gaziantep Arçelik Kombi Servisi

Gaziantep Arçelik Kombi Servisi

Gaziantep Arçelik kombi servisi, ülkemizin önde gelen teknoloji markalarından olan Arçelik tarafından ülkemiz piyasasına sunulmuş tüm kombi modelleri için hizmet sağlıyor.

Türkiye’de büyük yatırımlara imza atan Koç Grubu’na ait olan Arçelik markası, son yıllarda ısıtma sektöründe de yenilikçi bir yaklaşımla farklı modeller üretiyor. Küresel üretim hedeflerini de dikkate alan Arçelik, düşük tüketimli, yüksek verimli, kullanıcı ve çevre dostu kombiler üretiyor. Yoğuşmalı ve % 100’ün üzerinde verimli modellerin sahip olduğu teknoloji hayli modern.

Modern ihtiyaçların karşılanması için modern teknolojinin kullanılması da kaçınılmaz oluyor. Modern teknolojinin tercihi, bakımının ve onarımının da modern olmasını gerektiriyor. Bu bağlamda sonuna kadar güvenebileceğiniz profesyonel kurulum, bakım ve onarım hizmetleri için gözünüz kapalı iletişime geçeceğiniz adres Gaziantep Arçelik kombi servisi oluyor. Biz kombinizin doğru ve verimli çalışması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz; ama kombinizin uzun ömürlü ve çok daha verimli çalışması biraz da sizin elinizde. Müşteri memnuniyetine çok önem veren servisimiz, Arçelik kombinizin kullanımı ile ilgili bir dizi tavsiye hazırladı.

Gaziantep Arçelik Kombi Servisi Kombi ve Radyatörlerin Verimli Kullanılması İçin Tavsiyeleri

Gaziantep Arçelik kombi servisi, sadece arıza ya da bakım hallerinde yanınızda değil. Verdiğimiz tavsiyelerle her daim yanınızdayız. Siz de sıraladığımız tavsiyelere uyarak daha verimli ve daha uzun ömürlü bir kombiye sahip olabilirsiniz.

 • Kombinizin mümkünse 6 ayda bir, değilse de yılda en az bir kez mutlaka bakıma ihtiyacı vardır ve aksatılması verimi düşürür.
 • Kombinizde meydana gelen herhangi bir sorunda basit çözümler ve pratik teknik destek sorunu gidemiyorsa kesinlikle cihaza herhangi bir müdahalede bulunmayın ve Gaziantep kombi servisi uzman ekiplerinin gelmesini bekleyin.
 • Kombinizi, kısık ya da yüksek, istediğiniz ayarda tutabilirsiniz bu durum cihazınıza zarar vermez; ama yüksek ayarda sürekli kombi yakmak tüketimi artıracağı için ekstra masraf anlamına gelir.
 • Özellikle kışın kombinizi geceleri tamamen kapatmayın. Bunun yerine kısık ayarda gece boyu yanmasına özen gösterin. Böylece kombiyi kapattığınızda kaybolacak ısıyı tekrar kazanmak için gündüz tüketimi artırmak zorunda kalmazsınız ve tasarruf sağlarsınız.
 • Eğer radyatörleriniz istediğiniz ısıda değilse bir tıkanma olması muhtemeldir. Bu durumun çözümü ise kalorifer sisteminin temizlenmesidir. Arçelik Kombi Gaziantep servisi size bu konuda da profesyonel destek sağlıyor.
 • Kalorifer tesisatınız temiz olmasına rağmen eviniz ısınmıyorsa, önce radyatörlerinizin ısısını kontrol edin. Eğer radyatörleriniz sıcak ama eviniz yeterince sıcak değilse evinizin izolasyonu zayıf kalıyor demektir. İzolasyonu yetersiz olan konut kombi verimini düşürür ve tüketimin artmasına neden olur.
 • Kalorifer sisteminizdeki radyatör peteklerinin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise radyatör sistemi içerisindeki su, bazı nedenlerle iyi devir daim yapmıyor demektir. Kombiden çıkan su ile kombiye dönen suyun debisi aynı olmalıdır. Aksi takdirde suyun sıcaklığının muhafazası sağlanamaz. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden Gaziantep Arçelik kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.
 • Bir diğer verim kaybı sebebi de peteklerdeki havadır. Radyatör Peteklerinde hava olup olmadığını teşhis edebilmek için petek sıcaklığı kontrol edilir. Tam karşı cepheden kontrol edildiğinde sıcaklık peteğin üst vana kısmından girer; ama diğer yarısı nispeten soğuk olur. Peteğin üst kısmı sıcak fakat alt kısmı göreceli olarak soğuk ise radyatörde hava yoktur. Aksi hallerde ise radyatörde hava olması mümkündür.
 • Radyatörü kontrol ettiniz ve hava olduğuna kesinlikle kanaat getirdiyseniz, radyatör peteklerinin havasını almak için peteğin üst yan kısmında bulunan, vana görevi gören, prüjörü gevşetin ve su gelene kadar bekleyin. Hava alma işlemi esnasında kombinizin kapalı olduğundan emin olun. Hava alma işlemini bitirdikten sonra kombinizin suyunu ve su basıncını kontrol edin.
 • Kombinizin su basıncı, kombinizin doğru çalışması için son derece önemlidir. Bu nedenle cihazınızın su basıncı, marka ve modelin önerisine göre 1 ile 2 bar arasında olmalıdır. Genellikle ideal olan basınç 1,5 bardır.
 • Kombinizin kalorifer tesisatına bağlı en az 3 radyatör peteği olmasına dikkat edin. Aksi takdirde su döngüsü kısalacak ve kombiniz sürekli çalışacak ve duraklayacaktır. Bu hem tüketimin artmasına hem de kombinizin ömrünün kısalmasına neden olur. Gaziantep Arçelik kombi servisi olarak verdiğimiz tavsiyelere uyarak daha uzun ömürlü ve verimli kombilere sahip olmanızı dileriz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA