Gaziantep Siemens Klima Servisi

Gaziantep Siemens Klima Servisi

Gaziantep Siemens Klima Servisi

Klimalar, özellikle yaz aylarında en gerekli olan eşyalardır. Evlerde ortamın serinlemesini sağlayan klimalar iş ortamlarında da çalışanların verimli iş yapmasını sağlar. Bazı bölgelerde kış aylarında da kullanılır ve hem ısıtma hem de soğutma alanında oldukça etkilidir. Klimaların verimli çalışabilmesi için dönemsel olarak bakımlarının yapılması gerekir. Yani yaz aylarında kullanmaya başlamadan önce mutlaka bakımını yaptırmalısınız aynı şekilde kış ayında kullanmaya başlamadan önce de bakım yaptırmalı ve klimanızın düzgün çalışmasını sağlamalısınız. Gaziantep Siemens Klima Servisi, Siemens markasına ait olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakımlarını en iyi şekilde yerine getirir. Bununla birlikte tüm markaların beyaz eşyaları için de bakım hizmeti sunan firmamız aynı zamanda onarım, tamirat, montaj, de montaj gibi teknik servis hizmetleri de vermektedir. Firmamızdan bu hizmetleri alabilmek için 7/24 telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Sizlere firmamız ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Siemens Klima Servisi özellikleri ve hizmetleri nelerdir;

  • Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve uzun yıllardır teknik servis alanında hizmet sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimleri ile yanınızda olan firmamız, bu alanda en iyi çözüm ortağınız olmaktan onur duymaktadır.
  • Gaziantep Siemens Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde ve semtlerde yanınızda olmaktadır. Tam donanımlı olan mobil araçları sayesinde yerinde ve zamanında hizmet sunabilmektedir.
  • Deneyimli personellerden oluşan ekibi sayesinde makinelerinizde meydana gelen tüm sorunlar için kalıcı ve etkili çözümler sunabilmektedir. Bunun nedeni tüm personelinin gerekli eğitimleri almış olması ve gerekli sertifikalara sahip olmasıdır.
  • Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve tüm personeli ile birlikte kendini bu alanda geliştirir. Bu sayede tüm beyaz eşya teknolojilerini bilir ve arızalarınızı doğru olarak tespit eder. Tamir işlemlerini de etkili şekilde yerine getirir.
  • Firmamızın kullanmış olduğu tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir. Bu sayede makinelerinizin uzun ömürlü olması ve tam performans ile çalışması sağlanmaktadır.
  • Gaziantep Siemens Klima Servisi yenilikçi ve güvenilir hizmetinin yanında uygun fiyatlar da sunmaktadır. Bu sayede her kesime ve her keseye hitap edebilir ve bütçenizi sarsmadan teknik servis hizmetini sunar. Ödemelerinizde ise kredi kartı ya da nakit seçenekleri sunar.

Klima bakımları nasıl yapılmalıdır;

Gaziantep Siemens Klima Servisi aracılığı ile klima bakımlarınız için de en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Firmamız klimalarınızın bakımları sırasında ilk olarak cihazlarınızın basınç değerlerini kontrol eder. Çünkü klimalar yaz ve kış aylarında farklı basınçlar ile çalışmalıdır. Bu ayarlar kontrol edilir ve istenilen seviyeye getirilir. Bu işlemin ardından elektrik tesisatı kontrol edilir ve klimanızın daha az enerji ile çalışması sağlanır. Klimanızın tüm bağlantıları kontrol edildikten sonra fan pervanelerinin temizliği yapılır. Bu pervanelerin temiz olması klimanızın daha uzun ömürlü çalışmasına, arızalanmamasına ve çalıştıktan sonra sizi hasta etmemesine neden olacaktır.

Son olarak klimanızın hava filtresi kontrol edilir. Bu filtre havada bulunan toz ve kirleri emdiği için kirlenecektir. Bu filtrenin kirli olması ise dışarıya verilen havanın da kirli olmasına ve kötü koku ile birlikte hastalanmanıza neden olacaktır. Hava filtresi değişimi gerekli görüldüğü zaman yapılır ve klimanızın diğer tüm parçaları da kontrol edildikten sonra teslim edilir. Bu işlem sorasından değişmesi gereken parçalar tarafınıza bildirilir ve onayınız alınır.

Sizler de profesyonel bakım hizmetlerinden ve çok daha fazlasından yararlanabilmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilir, piyasanın en uygun fiyatlı teknik servis hizmetinden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA