Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri

Haftada en az 2 kez çalışan çamaşır makineleri her ne kadar temizlik yapsa da kendileri de temizliğe ihtiyaç duyarlar. Makinelerin sağlıklı olarak çalışabilmesi için mutlaka aylık bakımlarının ve temizliklerinin yapılması gerekir. Özellikle beyaz eşyaların bakımları iyi bir temizlik işlemleri ile yapılır. Bu temizlik ilmelerinin bir kısmını kendiniz yapabilirsiniz ancak büyük bir kısmı için de profesyonel bir destek almanız gerekir. Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunabilir. Bunların için de en çok tercih edilen marka olan firmamız, sizlere çamaşır makinesi bakımları ile birlikte onarım tamirat, yedek parça, kurulum, yer değiştirme ve diğer teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

En iyi çözüm ortağınız Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri;

  • Firmamız, alanında en iyisi olan personeller ile çalışmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan tüm personeller gerekli olan belgelere ve sertifikalara sahiptir. Firmamız bunun yanında personellerinin gelişen ve ilerleyen teknoloji ile ilgili eğitim almasını sağlar. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunabilmektedir. Makinelerinizin arızaları bu sayede doğru olarak tespit edilir ve doğru zamanda müdahale yapılır. Makineleriniz bu hizmet sayesinde çok daha uzun ömürlü olarak çalışabilir ve tam performans gösterir.
  • Firmamız, Gaziantep’te kurumuştur ve tüm ilçe ve semtleri ile birlikte çevresinde de hizmet sunmaktadır. Firmamızdan destek alabilmek için 7/24 telefon açabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilen isim olan firmamız, teknik servis hizmetini sunarken kaliteli ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Bu sayede makinelerinizin ömrü oldukça uzun olur. Kullanılan orijinal parçaların hepsi firmamızın garantisi altındadır. Bu sayede makineleriniz için uygun fiyatlar ile birlikte güvenilir teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
  • Her keseye ve her kesime hitap eden firmamız, oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca sizler için çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaktadır. İsterseniz kapıda ödeme seçeneğini değerlendirebilir, kredi kartınızla ya da nakit olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Firmamızda, aldığınız hizmet karşılığında fatura alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi bakımları neden önemlidir;

  • Çamaşır makinelerinin bakımlarını ancak belirli dönemlerde temizleyerek yapabilirsiniz. Ancak bu işlemleri yapmadan önce nereleri temizlemeniz gerektiğini ve temizlemediğinizde neler olacağını bilmeniz gerekir.
  • İlk olarak çamaşır makinenizin içini temizlemeniz gerekir. Bu temizliği yapmak için bir çay bardağı elma sirkesi kullanabilirsiniz. Elma sirkesi ile kısa programda ve yüksek sıcaklıkta makinenizi boş olarak çalıştırmanız, çamaşır makinenizde oluşacak kir ve küfleri yok eder. Çünkü zaman içinde size temiz gelse bile, çamaşır makineniz küf ve koku yapabilir.
  • Diğer bir temizlik tamburun içinde yer alan filtrede yapılmalıdır. Bu filtrede çamaşırlarınızda bulunan peçete, kâğıt gibi artıklar birikir. Bu artıklar, çamaşırlarınızın temiz yıkanmamasına neden olur. Bu nedenle filtre temizliği çok önemlidir. Bu filtreyi çıkarın ve filtre yuvası ile birlikte temizleyerek tekrar yerine takın.
  • Üçüncü bakım adımı da conta temizliğidir. Contanın temizlenmesi, zamanla küfleneceği ve çamaşırlarınızı kirleteceği için önemlidir. Ayrıca makinenizde çok kötü bir koku olacaktır. Contanız küflenmişse bir bez yardımıyla küfü temizleyin ve iyice kurulayın. Ayıra her yıkamadan sonra contanın kurulanmasını sağlayın. Bu sayede küflenmenin önüne geçebilirsiniz.
  • Çamaşır makinesi bakımında deterjan gözlerini temizlenmesi de çok önemlidir. Burada biriken deterjanlar zamanla küflenir ve bakteri oluşumuna neden olur. Bu da çeşitli alerjilere yakalanmanıza neden olurken çamaşırlarınızın ömrünü kısaltır. Bu nedenle deterjan gözlerini belirli dönemlerde yalnızca duru su ile yıkamanız gerekir.

Sizler de aradığınız güvenilir teknik servis hizmetini bulamadıysanız, paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız ve makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız hemen Gaziantep Ariston Çamaşır Makinesi Servisleri arasında lider olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA